Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

USB 2.0 naar glasvezel converter - 100BaseFX SC netwerk adapter

Productcode: US100A20FXSC

Binnenkort beschikbaar

Maak verbinding met een 100 Mbps glasvezelnetwerk via de USB-A poort van uw laptop

Eigenschappen
  • Biedt een glasvezelnetwerkverbinding naar draagbare laptops of tablets

  • Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) verbetert de veiligheid en vermindert het risico op datalekken

  • Voeg een 100Mbps 100BaseFX SC Ethernet-verbinding toe via een USB 2.0 Type-A-interface

Meer functies . . .
  • Zeer draagbaar design, zonder dat een externe voedingsadapter (bus-gevoed) nodig is

  • 100Base-FX SC optische transceiver

  • Bereik van 2 km over multi-mode glasvezel

  • Gecertificeerde drivers voor Windows, macOS en Linux

  • Plug & play installatie

  • Ondersteunt Wake-on-LAN

Beschikbaar in
€ 254,99 EUR exc BTW
€ 308,54 inc BTW

ID: US100A20FXSC

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze USB-naar-optische glasvezel-converter maakt het mogelijk om de USB 2.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows® en Mac, biedt een 100 Mbps Ethernet-netwerkverbinding en 100BaseFX SC optische zendontvanger.

Optische glasvezel SC-poort

Met een optische zendontvanger voor 100Base-FX-netwerken biedt de USB-naar-glasvezelconverter een netwerkconnectiviteit met een maximum bereik van 2 km via multi-mode glasvezel.

Veilige fiber-to-the-desk connectiviteit

Voor betrouwbare glasvezelconnectiviteit beschermt deze USB-naar-optische glasvezel-converter uw netwerk voor problemen met elektronische interferentie - een vaak voorkomend probleem bij RJ45-netwerken. Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) maximaliseert de netwerkveiligheid en vermindert hierbij het risico op gegevenslekken van gevoelige informatie zonder de snelheid en de betrouwbaarheid van het netwerk in gedrang te brengen.

Eenvoudige mobiliteit

Deze USB 2.0-naar-optische glasvezel-converter, compact en draagbaar, wordt direct gevoed vanaf de USB-poort, waardoor u onderweg gemakkelijk verbinding kunt maken.

Plug-and-play

Gebruiksklaar in een mum van tijd. De USB-optische glasvezel-converter ondersteunt gecertificeerde drivers voor Windows, Mac en Linux®. Wanneer u de adapter in een USB-poort steekt, installeer simpelweg de drivers en de adapter is klaar om uit te zenden via een glasvezelnetwerk.

De US100A20FXSC wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Compatibel met

Bekijk volledige OS compatibiliteit

Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016
macOS 10.9 - 10.13
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, alleen LTS versies

Toepassingen
  • Biedt een draagbare netwerkconnectiviteitsoplossing voor mobiele professionals, om toegang te krijgen tot een glasvezelnetwerk via de USB-poort op hun laptop of tablet
  • Ideaal voor een veilige netwerkconnectiviteit - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type USB 2.0
Chipsetcode ASIX Electronics - AX88772C
Industriestandaarden IEEE802.3x 100BASE-FX
IEEE 802.1Q VLAN tagging
Interface Glasvezel Ethernet
Poorten 1
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. afstand 2 km (1.2 mi)
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 100 Mbit/s
Promiscuous Mode Ja
Connector(en)
Type connector(en) 1 - USB Type-A (4-polig) USB 2.0 Vrouwelijk
1 - Glasvezel SC vrouwtje
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016
macOS 10.9 - 10.13
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, alleen LTS versies
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Power
1 - Verbinding/activiteit
Voeding
Inclusief voedingsadapter Gevoed via USB
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 60°C (32° ~ 140°F)
Opslagtemperatuur -10° ~ 70°C (14° ~ 158°F)
Vochtigheid 5% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 55 mm [2.2 in]
Gewicht product 100 g [3.5 oz]
Hoogte product 20 mm [0.8 in]
Kabellengte 195 mm [7.7 in]
Kleur Zwart
Lengte product 260 mm [10.2 in]
Type behuizing Kunststof
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 120 g [4.2 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Netwerkadapter
1 - verkorte handleiding
Certificaties
Binnenkort beschikbaar
USB 3.0 naar glasvezel converter - 1000Base-SX SC - netwerk adapter
US1GA30SXSC

USB 3.0 naar glasvezel converter - 1000Base-SX SC - netwerk adapter

Maak verbinding met een gigabit Ethernet optisch netwerk via de USB-A poort van uw laptop

€ 435,99 exc BTW
€ 527,55 inc BTW

Binnenkort beschikbaar
USB 2.0 naar glasvezel converter - open SFP - Ethernet netwerk adapter
US100A20SFP

USB 2.0 naar glasvezel converter - open SFP - Ethernet netwerk adapter

Maak verbinding met een 100 Mbps Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van een 100 Mbps SFP van uw voorkeur

€ 202,99 exc BTW
€ 245,62 inc BTW

Binnenkort beschikbaar
USB 3.0 naar glasvezel  converter - Open SFP - netwerk adapter
US1GA30SFP

USB 3.0 naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter

Maak verbinding met een gigabit Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFP

€ 358,99 exc BTW
€ 434,38 inc BTW

Binnenkort beschikbaar
USB-C naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter
US1GC30SFP

USB-C naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter

Maak verbinding met een GbE netwerk via de USB-C poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFP

€ 368,99 exc BTW
€ 446,48 inc BTW

10/100 Multimode Fiber Media Converter (SC)
ET90110SC2

10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode SC glasvezel

€ 103,99 exc BTW
€ 125,83 inc BTW

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
50FIBLCSC3

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 14,99 exc BTW
€ 18,14 inc BTW

Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 14,99 exc BTW
€ 18,14 inc BTW

Multimode Duplex Fiber Cable (ST-SC)
FIBSTSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 14,99 exc BTW
€ 18,14 inc BTW

Multimode Duplex Fiber Cable (ST-SC)
FIBSTSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 14,99 exc BTW
€ 18,14 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.