USB naar Glasvezel Converter - 100Mbps - USB 2.0 naar Fiber Optic Netwerk Adapter - 100Base-FX SC (Female) Duplex Multimode Fiber/MMF Compatibel - 2Km - Compacte USB naar Fiber LAN

Maak verbinding met een 100 Mbps glasvezelnetwerk via de USB-A poort van uw laptop

Productcode: US100A20FXSC

  • TECHNISCHE SPECIFICATIES: 100 Mbps | 1x SC vrouwelijk duplex | ASIX AX88772C | 1x USB 2.0 Type A | Multi-Mode Fiber | 1310 nm | 2 km | VLAN busvoeding | Windows, Windows Server, MacOS, Linux LTS Kernel
  • GEBRUIKSVRIENDELIJKE USB NAAR GLASVEZEL CONVERTER: Geschikt voor een met USB uitgeruste computer; ideaal voor incidenteel toegang tot een glasvezel LAN of voor laptopgebruikers zonder interne glasvezel netwerkkaart
  • COMPACTE VORMFACTOR: Mobiel en past in een standaard laptoptas; geen voedingsadapter betekent dat u minder kabels hoeft mee te nemen; snelle en eenvoudige installatie
Uw prijs
€267,99 EUR excl. VAT
€324,27 EUR incl. VAT

Deze USB naar glasvezel converter maakt het mogelijk om de USB 2.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows® en Mac, biedt een 100 Mbps Ethernet-netwerkverbinding en 100BASE-FX SC optische zendontvanger.

Optische glasvezel SC-poort

Met een optische zendontvanger voor 100BASE-FX-netwerken biedt de USB naar glasvezel converter een netwerkconnectiviteit met een maximum bereik van 2 km via multi-mode glasvezel.

Veilige fiber-to-the-desk connectiviteit

Voor betrouwbare glasvezel connectiviteit beschermt deze USB naar glasvezel converter uw netwerk tegen problemen door elektronische interferentie - een vaak voorkomend probleem met koperen Ethernet netwerken. Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) maximaliseert de netwerkveiligheid en vermindert hierbij het risico op datalekken van gevoelige informatie zonder de snelheid en de betrouwbaarheid van het netwerk in gedrang te brengen.

Eenvoudige mobiliteit

Deze USB 2.0 naar glasvezel converter, compact en draagbaar, wordt direct gevoed vanaf de USB-poort, waardoor u onderweg gemakkelijk verbinding kunt maken.

Plug-and-play

Gebruiksklaar in een mum van tijd. De USB glasvezel converter ondersteunt gecertificeerde drivers voor Windows en Linux®. Wanneer u de adapter in een USB-poort steekt, installeer simpelweg de drivers en de adapter is klaar om uit te zenden via een glasvezelnetwerk.

De US100A20FXSC wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

  • Biedt een draagbare netwerkconnectiviteitsoplossing voor mobiele professionals, om toegang te krijgen tot een glasvezelnetwerk via de USB-poort op hun laptop of tablet
  • Ideaal voor een veilige netwerkconnectiviteit - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 4145273
  • D&D Distribution US100A20FXSCCA
  • Tech Data - Belgium 4777048
  • UPC 065030874663

Compatibility

  • Windows 7 logo
  • Windows 8 logo
  • Windows 10 logo
  • Linux logo
  • Windows Server 2016 logo
  • macOS Mojave (10.14) logo
  • macOS High Sierra (10.13) logo
  • macOS Sierra (10.12) logo
Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2106
Mac OS X® 10.9 tot 10.14
Linux® kernel 3.5 tot 4.11.x, alleen LTS versies

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)
Connector(en) 1 - Type connector(en) USB Type-A (4-polig) USB 2.0
Glasvezel SC vrouwtje
Fysieke eigenschappen Kleur Zwart
Type behuizing Kunststof
Kabellengte 19,5 cm [7,7 in]
Lengte product 17 cm [6,7 in]
Breedte product 14 cm [5,5 in]
Hoogte product 20 mm [0,8 in]
Gewicht product 108 g [3,8 oz]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 60°C (32° ~ 140°F)
Opslagtemperatuur -10° ~ 70°C (14° ~ 158°F)
Vochtigheid 5% - 90% rel. luchtvochtigheid
Hardware Poorten 1
Interface Glasvezel Ethernet
Bus type USB 2.0
Industriestandaarden IEEE802.3x 100BASE-FX
IEEE 802.1Q VLAN tagging
Chipsetcode ASIX Electronics - AX88772C
Indicatoren 1 - LED-indicatoren Power
Verbinding/activiteit
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 100 Mbit/s
Max. afstand 2 km (1.2 mi)
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
DDM Nee
Compatibele netwerken 100 Mbit/s
Promiscuous Mode Ja
Software Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2106
Mac OS X® 10.9 tot 10.14
Linux® kernel 3.5 tot 4.11.x, alleen LTS versies
Verpakkingsinformatie Verzendgewicht (verpakt) 52 g [1,8 oz]
Package Length 27 cm [10,6 in]
Package Width 52 mm [2,0 in]
Package Height 30 mm [1,2 in]
Voeding Inclusief voedingsadapter Gevoed via USB
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd netwerkadapter
quick-start handleiding

Accessoires

50FIBLCSC3

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Uw prijs
€16,99 EUR excl. VAT
€20,56 EUR incl. VAT
FIBLCSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Uw prijs
€16,99 EUR excl. VAT
€20,56 EUR incl. VAT
FIBSTSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Uw prijs
€16,99 EUR excl. VAT
€20,56 EUR incl. VAT

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven
Wacht...