10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

Productcode: ET90110ST2

  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing
  • Op voordelige manier verlengen/overbruggen van netwerken via glasvezelkabel
  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames
Uw prijs
€107,99 EUR excl. VAT
€130,67 EUR incl. VAT

Met de ET90110ST2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter (ST, 2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen.

Een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) naar afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De duurzame en handige Ethernet naar ST-glasvezel converter heeft een volledig stalen behuizing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

Toepassingen

  • Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt
  • Perfect voor door overheidsinstanties benodigde beveiligde verbindingen waarvoor EMI niet genoeg is
  • Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor
  • Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties
  • Zet 1000Base-FX glasvezelsignalen om naar 10/100Base-T Ethernet via multimode glasvezelkabel

Het voordeel van StarTech.com

  • Doorgeven van verbindingsverlies en statuscontrole op afstand voor een maximale uptime
  • Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
  • Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 2061162
  • D&D Distribution ET90110ST2CA
  • Tech Data - Belgium 4462025
  • UPC 065030846257

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Connector(en) 1 - Connectoren lokale eenheid RJ-45
1 - Aansluitingen externe eenheid Glasvezel ST duplex
Fysieke eigenschappen Gewicht product 387 g [13,7 oz]
Kleur Zwart
Type behuizing Staal
Lengte product 15,4 cm [6,1 in]
Breedte product 87 mm [3,4 in]
Hoogte product 24 mm [0,9 in]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Hardware PoE Nee
WDM Nee
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 200 Mbit/s (full-duplex-modus)
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Auto MDIX Ja
Verpakkingsinformatie Package Height 90 mm [3,5 in]
Package Length 13,7 cm [5,4 in]
Verzendgewicht (verpakt) 757 g [26,7 oz]
Package Width 20,7 cm [8,1 in]
Voeding Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 - 240 AC
Ingangsstroom 0.48 A
Uitgangsspanning 12V DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Vermogensopname 19.2
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd Glasvezel-converter
Universele voedingsadapter (US/EU/GB/AU)
Aardingsschroef
Handleiding

Accessoires

ETCHS2U

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter

Voeg een onbeheerde, 20-slot behuizing voor een glasvezelconverter toe aan uw serverrack of serverkast

Uw prijs
€1 063,99 EUR excl. VAT
€1 287,43 EUR incl. VAT
SVA12M2NEUA

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

Uw prijs
€25,99 EUR excl. VAT
€31,45 EUR incl. VAT
SVA12M5NA

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

Uw prijs
€65,99 EUR excl. VAT
€79,85 EUR incl. VAT

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Handleiding:

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

Note: Terms like 1000BASE-LX, 100BASE, 1000BASE, and 10GBASE refer to how fast the data can transfer, with 100BASE being 100Mb/s, 1000BASE being 1000Mb/s or 1GB/s, and 10GBASE being 10Gb/s. FX, SX, LX, and SR refer to different fiber standards and use different wavelengths (among other things).

Fiber media converters come in different types for different applications. You need to consider the specifications for both network devices before you can select the correct fiber media converters.

A fiber media converter can be used to simply convert fiber to copper (for example, 100BASE-FX to 100BASE-TX), convert copper to fiber, or it can be used to extend a copper network over fiber optic cabling. If you use an application that uses fiber media converters, the copper and fiber industry standards must match.

The following is an example of a working fiber to copper setup:

  • A network switch that has an LC fiber output using 1000BASE-LX is connected to an LC fiber cable that patches into the ET1000S40LC2, which is compatible with 1000BASE-LX/SX. The connected copper device is 1000BASE-T.

If the copper device in the above setup is 10/100 (100BASE-T), no copper link would be detected.

Note: Some media converters do not auto-negotiate copper or fiber standards, which limits the device to 10/100 or gigabit operation. For more information, check the specifications of the media converter.

When you use the fiber media converter in a network extender setup, it works best if you use the same media converter on either end. As long as the fiber standards match, you can use different connectors and the fiber network will be created between the units.

The following are some examples of available fiber connector types:

  • LC
  • SC
  • ST
  • Open SFP

The Open SFP units (referred to as Open on the Fiber Media Converter Drilldown) can use any mini-GBIC or SFP compatible fiber transceiver. The ET LC fiber media converters include LC SFPs, which makes the unit an open SFP, if required.

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.

Misschien vindt u dit ook leuk

Terug naar boven
Wacht...