StarTech.com

StarTech.com Arista Networks QSFP-40G-XSR4-AR-ST compatibel QSFP+ 40GBase-SR4 glasvezel optische transceiver QSFP-40G-XSR4-AR-ST

40 Gbps | multimode | MPO | 150 m | levenslange garantie

Productcode: QSFP40GSR4ES

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC QSFP-40G-SR4
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 354,99 EUR exc BTW
€ 429,54 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Dell EMC™
Prestaties
Glasvezelmodus Full-Duplex
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 150 m (492 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 40.00 Gbps
Fysieke eigenschappen
Breedte product 58.400
Gewicht product 40.000
Hoogte product 12.600
Lengte product 1.4 cm [0.5 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 120.000
Package Length 350.000
Package Width 205.000
Verzendgewicht (verpakt) 60.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - QSFP+ Transceiver

Certificaties