StarTech.com Brocade 40GBASE-LR4 compatibel QSFP module - 40GBase-LR4 glasvezel optische transceiver - 10 km (40G-QSFP-SR4-ST)

40 Gbps | enkele modus | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: 40GBASE-LR4-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Palo Alto Networks 40G-QSFP-LR4
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Uw prijs
€2 032,99 EUR excl. VAT
€2 459,92 EUR incl. VAT

De 40G-QSFP-SR4-ST is een Brocade 40GBASE-LR4 compatibel glasvezel QSFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Brocade® switches en routers.Dit product levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 40GBase-LR4 conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.

Technische specificaties:

  • Golflengte: 1270nm naar 1330nm
  • Maximale data overdrachtssnelheid: 40 Gbps
  • Type: enkele modus
  • Verbindingstype: LC connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 10 km
  • MTBF: 95,832,027 uren
  • Stroomverbruik: < 1,0 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze QSFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Brocade 40GBASE-LR4

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 4636519
  • D&D Distribution 40GBASELR4STCA
  • Tech Data - Belgium 6323564
  • UPC 065030885652

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Fysieke eigenschappen Hoogte product 8,5 mm [0,3 in]
Lengte product 1,8 cm [0,7 in]
Gewicht product 49 g [1,7 oz]
Breedte product 12,2 cm [4,8 in]
Hardware Compatible Brand Palo Alto Networks
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4
Prestaties Vermogensopname < 1.3W
DDM Ja
Maximale overdrachtsnelheid 41.25 Gbps
MTBF 95,832,027 hours
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Golflengte 1270nm to 1330nm
Compatibele netwerken 40 Gbps
Glasvezeltype Single-Mode
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 3,1 cm [1,2 in]
Package Length 11,5 cm [4,5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1,8 oz]
Package Width 9 cm [3,5 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd QSFP+ transceiver

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven