StarTech.com Citrix EW3F0000710 compatibel SFP+ module - 10GBase-SR glasvezel optische transceiver - 300 m (EW3F0000710-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: EW3F0000710-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Citrix EW3F0000710
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Uw prijs
€201,99 EUR excl. VAT
€244,41 EUR incl. VAT

De EW3F0000710-STSTST is een Citrix EW3F0000710 compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Citrix® switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-SR conform netwerken, op een maximale afstand van 300 m .

Technische specificaties:

  • Golflengte: 850nm
  • Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps
  • Type: multimode
  • Verbindingstype: LC connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 300 m
  • MTBF: 498,745,585 uren
  • Stroomverbruik: < 1,3 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Citrix EW3F0000710

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 4633985
  • D&D Distribution EW3F0000710STCA
  • Tech Data - Belgium 6323536
  • UPC 065030885782

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Type behuizing Staal
Fysieke eigenschappen Hoogte product 1,4 cm [0,5 in]
Lengte product 1,4 cm [0,5 in]
Gewicht product 20 g [0,7 oz]
Breedte product 5,8 cm [2,3 in]
Hardware Compatible Brand Citrix
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-SR
Prestaties Vermogensopname < 1.3W
Maximale overdrachtsnelheid 10.31 Gbps
DDM Ja
Max. overdrachtsafstand 300 m (984 ft)
MTBF 498,745,585 hours
Golflengte 850nm
Compatibele netwerken 10 Gbps
Glasvezeltype Multi-Mode
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 3,1 cm [1,2 in]
Package Length 11,5 cm [4,5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1,8 oz]
Package Width 9 cm [3,5 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd SFP+ transceiver module

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven