StarTech.com Dell EMC QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP module - 40GBase-LR4Q glasvezel optische transceiver - 10 km (QSFP40GLR4ES)

40 Gbps | enkele modus | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: QSFP-40GE-LR4-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Cisco QSFP-40GE-LR4
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Uw prijs
€1 863,99 EUR excl. VAT
€2 255,43 EUR incl. VAT

De QSFP40GLR4ES is een Dell EMC QSFP-40G-LR4 compatibel glasvezel QSFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC™ switches en routers.Dit product levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 40GBase-LR4Q conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.

Technische specificaties:

  • Golflengte: 1271nm 1291nm 1311nm 1331nm
  • Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 40 Gbps
  • Type: enkele modus
  • Verbindingstype: LC connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 10 km
  • MTBF: 8,596,956 uren
  • Stroomverbruik: < 1,3 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze QSFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC QSFP-40G-LR4

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 4636556
  • D&D Distribution QSFP40GELR4STCA
  • Tech Data - Belgium 6323456
  • UPC 065030886024

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Type behuizing Staal
Fysieke eigenschappen Hoogte product 8,5 mm [0,3 in]
Lengte product 1,8 cm [0,7 in]
Gewicht product 49 g [1,7 oz]
Breedte product 12,2 cm [4,8 in]
Hardware Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4
Prestaties Vermogensopname < 1.3W
Maximale overdrachtsnelheid 40.00 Gbps
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
DDM Ja
MTBF 95,832,027 hours
Golflengte 1270nm to 1330nm
Compatibele netwerken 40 Gbps
Glasvezeltype Single-Mode
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 3,5 cm [1,4 in]
Package Length 20,5 cm [8,1 in]
Verzendgewicht (verpakt) 60 g [2,1 oz]
Package Width 12 cm [4,7 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd QSFP+ transceiver

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven