StarTech.com Dell EMC QSFP-40G-SR4 compatibel QSFP+ module - 40GBase-SR4 glasvezel optische transceiver - 150 m (QSFP40GSR4ES)

40 Gbps | multimode | MPO | 400 m | levenslange garantie

Productcode: QSFP40GESR4E

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Juniper QSFP40GER4ES
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Uw prijs
€393,99 EUR excl. VAT
€476,73 EUR incl. VAT

De QSFP40GSR4ES is een Dell EMC QSFP-40G-SR4 compatibel glasvezel QSFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC™ switches en routers.Dit product levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 40GBase-SR4 conform netwerken, op een maximale afstand van 150 m.

Technische specificaties:

  • Golflengte: 850nm
  • Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 40 Gbps
  • Type: multimode
  • Verbindingstype: MPO connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 150 m
  • MTBF: 45,017,120 uren
  • Stroomverbruik: < 1,0 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze QSFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC QSFP-40G-SR4

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 4634022
  • D&D Distribution QSFP40GESR4ECA
  • Tech Data - Belgium 6323598
  • UPC 065030884242

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Type behuizing Staal
Fysieke eigenschappen Hoogte product 1,3 cm [0,5 in]
Lengte product 1,4 cm [0,5 in]
Gewicht product 40 g [1,4 oz]
Breedte product 5,8 cm [2,3 in]
Hardware Compatible Brand Dell EMC
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4
Prestaties DDM Ja
MTBF 45,017,120 hours
Compatibele netwerken 40 Gbps
Glasvezeltype Multi-Mode
Maximale overdrachtsnelheid 40.00 Gbps
Max. overdrachtsafstand 400 m (1312 ft.)
Golflengte 850nm
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 35 cm [13,8 in]
Package Length 20,5 cm [8,1 in]
Verzendgewicht (verpakt) 60 g [2,1 oz]
Package Width 12 cm [4,7 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd QSFP+ Transceiver

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven