StarTech.com Dell EMC SFP-10G-LRM compatibel SFP+ module - 10Gbase-LRM glasvezel optische transceiver - 200 m (SFP10GLRMEMS)

10 Gbps | enkele modus | LC | 40 km | levenslange garantie

Productcode: SFP10GBX40DS

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-10G-BX40-D
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Te combineren met SFP-10G-BX40-U
Uw prijs
€922,99 EUR excl. VAT
€1 116,82 EUR incl. VAT

De SFP10GLRMEMS is een Dell EMC SFP-10G-LRM compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC™ switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10Gbase-LRM conform netwerken, op een maximale afstand van 200 m.

Technische specificaties:

  • Golflengte: 1310nm 1310nm
  • Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps
  • Type: multimode
  • Verbindingstype: LC connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 200 m
  • MTBF: 38,631,862 uren
  • Stroomverbruik: < 1,0 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-10G-LRM

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 4634056
  • D&D Distribution SFP10GBX40DSCA
  • Tech Data - Belgium 6323596
  • UPC 065030883344

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Type behuizing Staal
Fysieke eigenschappen Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 1.4 cm [0.5 in]
Gewicht product 30 g [1.1 oz]
Breedte product 5.8 cm [2.3 in]
Hardware Compatible Brand Dell EMC
Industriestandaarden IEEE 802.3 10GBASE-BX40
Prestaties Vermogensopname < 1.6W
DDM Ja
MTBF 3,736,187 hours
Compatibele netwerken 10 Gbps
Glasvezeltype Single-Mode
Maximale overdrachtsnelheid 10.31 Gbps
Max. overdrachtsafstand 40 km (24.8 mi)
Golflengte 1270nmTx/1330nmRx
1270nmTx/1330nmRx
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 3.1 cm [1.2 in]
Package Length 11.5 cm [4.5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1.8 oz]
Package Width 9 cm [3.5 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd SFP+ Transceiver

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven