StarTech.com SFP transceiver module - enkele modus connector - stroomafwaarts - Dell EMC SFP-1G-BX80-D compatibel (SFP1GBX80DES)

1 Gbps | enkele modus | LC | 40 km | levenslange garantie

Productcode: SFP1GBX40UES

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-1G-BX40-U
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Te combineren met SFP1GBX40DES
Uw prijs
€295,99 EUR excl. VAT
€358,15 EUR incl. VAT

De SFP1GBX80UES is een Dell EMC SFP-1G-BX80-U compatibel glasvezel SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC™ switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 1000Base-BX80 conform netwerken, op een maximale afstand van 80 km.

Technische specificaties:

  • Golflengte: 1490nmTX/1550nmRX 1490nmTX/1550nmRX
  • Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 1 Gbps
  • Type: enkele modus
  • Verbindingstype: LC connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 80 km
  • MTBF: 3,713,222 uren
  • Stroomverbruik: < 1,0 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-1G-BX80-U

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 4634067
  • D&D Distribution SFP1GBX40UESCA
  • Tech Data - Belgium 6323549
  • UPC 065030883276

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Type behuizing Staal
Fysieke eigenschappen Hoogte product 1,3 cm [0,5 in]
Lengte product 1,4 cm [0,5 in]
Gewicht product 30 g [1,1 oz]
Breedte product 5,8 cm [2,3 in]
Hardware Compatible Brand Dell EMC
Industriestandaarden IEEE 802.3 1000BASE-BX40
Prestaties Vermogensopname < 1.6W
DDM Ja
MTBF 3,713,222 hours
Glasvezeltype Single-Mode
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
Max. overdrachtsafstand 40 km (24.8 mi)
Golflengte 1310nmTx/1490nmRx
1310nmTx/1490nmRx
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 3,1 cm [1,2 in]
Package Length 11,5 cm [4,5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1,8 oz]
Package Width 9 cm [3,5 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd SFP Transceiver

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven