StarTech.com Palo Alto Networks SX compatibel SFP module - 1000Base-SX glasvezel optische transceiver - 550 m (SX-ST)

1 Gbps | multimode | LC | 550 m | levenslange garantie

Productcode: SX-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Palo Alto Networks SX
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Uw prijs
€60,99 EUR excl. VAT
€73,80 EUR incl. VAT

De WSP-Q40GLR4L-ST is een Cisco WSP-Q40GLR4L compatibel glasvezel QSFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Cisco® switches en routers.Dit product levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 40GBase-IR4 conform netwerken, op een maximale afstand van 2 km.

Technische specificaties:

  • Golflengte: 1270nm naar 1330nm
  • Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 40 Gbps
  • Type: enkele modus
  • Verbindingstype: LC connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 2 km
  • MTBF: 95,832,027 uren
  • Stroomverbruik: < 1,0 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze QSFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Cisco WSP-Q40GLR4L

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 4636576
  • D&D Distribution SXSTCA
  • Tech Data - Belgium 6323579
  • UPC 065030885614

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Type behuizing Staal
Fysieke eigenschappen Hoogte product 1,4 cm [0,5 in]
Lengte product 1,4 cm [0,5 in]
Gewicht product 20 g [0,7 oz]
Breedte product 5,8 cm [2,3 in]
Hardware Compatible Brand Palo Alto Networks
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 1000BASE-SX
Prestaties DDM Ja
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
MTBF 629,953,711 hours
Golflengte 850nm
Glasvezeltype Multi-Mode
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 3,1 cm [1,2 in]
Package Length 11,5 cm [4,5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1,8 oz]
Package Width 9 cm [3,5 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd SFP-transceiver

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven