StarTech.com Brocade XBR-000182 compatibel SFP+ module - 10GBase-LR glasvezel optische transceiver - 10 km (XBR-000182-ST)

10 Gbps | enkele modus | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: XBR-000182-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Brocade XBR-000182
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Uw prijs
€338,99 EUR excl. VAT
€410,18 EUR incl. VAT

De XBR-000190-ST is een Brocade XBR-000190 compatibel koper SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Brocade® switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via koper kabels, voor 10/100/1000Base-TX conform netwerken, op een maximale afstand van 100 m.

Technische specificaties:

  • Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 1 Gbps
  • Type: koper
  • Verbindingstype: RJ-45 connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 100 m
  • MTBF: 510,469,759 uren
  • Stroomverbruik: < 1,3 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP koper module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Brocade XBR-000190

Partnernummers

  • Ingram Micro Belgium 4636578
  • D&D Distribution XBR000182STCA
  • Tech Data - Belgium 6323539
  • UPC 065030885478

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Type behuizing Staal
Fysieke eigenschappen Hoogte product 1,4 cm [0,5 in]
Lengte product 1,4 cm [0,5 in]
Gewicht product 21 g [0,7 oz]
Breedte product 5,8 cm [2,3 in]
Hardware Compatible Brand Brocade
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-LR
Prestaties Vermogensopname < 1.3W
DDM Ja
Maximale overdrachtsnelheid 10.31 Gbps
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
MTBF 1,386,624,697 hours
Golflengte 1310nm
Compatibele netwerken 10 Gbps
Glasvezeltype Single-Mode
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 3,1 cm [1,2 in]
Package Length 11,5 cm [4,5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1,8 oz]
Package Width 9 cm [3,5 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd SFP+ transceiver module

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven