Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s)

Wij bieden een groot assortiment 10/100 glasvezel-converters waarmee u een 10/100 Ethernet-netwerkverbinding kunt omzetten naar 100Base-FX-glasvezel en omgekeerd.
1 tot 10 van totaal 25 Resultaten
1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
ET1000S40LC2
1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode LC glasvezel

546,99 € exc BTW
661,86 € inc BTW
10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd
ET10GSFP
10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd

Converteer en verleng een koperen (10 Gbase-T) highspeed-verbinding via glasvezel (10GBASE-R) met de door uw gewenste 10 Gbe SFP+ transceiver

1 788,99 € exc BTW
2 164,68 € inc BTW
10/100 Multimode Fiber Media Converter (SC)
ET90110SC2
10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode SC glasvezel

103,99 € exc BTW
125,83 € inc BTW
10/100 Single Mode Fiber Media Converter (SC)
ET90110SM302
10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 30 km via single-mode SC glasvezel

234,99 € exc BTW
284,34 € inc BTW
10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km
ET90110ST2
10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

101,99 € exc BTW
123,41 € inc BTW
10/100 Mbps Ethernet Single Mode WDM Fiber Media Converter Kit (SC)
ET90110WDM2
10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 20 km via een enkele SC-glasvezelkabel

489,99 € exc BTW
592,89 € inc BTW
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
ET91000LC2
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

251,99 € exc BTW
304,91 € inc BTW
OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah
ET91000LCOAM
OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding uit over multimode LC-glasvezel met mogelijkheid tot beheer op afstand

301,99 € exc BTW
365,41 € inc BTW
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
ET91000SC2
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

203,99 € exc BTW
246,83 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

205,99 € exc BTW
249,25 € inc BTW