Nieuw

StarTech.com begrijpt de steeds veranderende behoeften van zakelijke technologieoplossingen en IT professionals overal ter wereld. Van verouderde technologie tot de meest geavanceerde innovaties ontwikkelen wij continu producten met de prestaties en duurzaamheid die onze klanten nodig hebben om succes te behalen.

Onze producten worden ontwikkeld en getest in ons eigen innovatielaboratorium en zijn gecertificeerd door toonaangevende verenigingen en merken in de bedrijfstak. Daardoor zijn de producten gegarandeerd compatibel met diverse connectiviteitsoplossingen.

1 tot 10 van totaal 28 resultaten

Filters
Nieuw
DKT31CHDVCM

USB-C Multiport Adapter - USB 3.1 Gen 2 10Gbps Type-C Mini Dock met 4K 60Hz HDMI/DisplayPort of 1080p VGA - 75W PD Passthrough, 3-Port USB Hub, GbE - Travel Dock

USB-C Docking Station | USB 3.1 Gen 2 | 4K 60hZ HDMI of DisplayPort | 1080p VGA | 75W PD Pass Trough | 3 Port USB Hub

Uw prijs
€150,99 EUR excl. VAT
€182,70 EUR incl. VAT
Nieuw
Uw prijs
€325,99 EUR excl. VAT
€394,45 EUR incl. VAT
Nieuw
Uw prijs
€355,99 EUR excl. VAT
€430,75 EUR incl. VAT
Nieuw
Uw prijs
€641,99 EUR excl. VAT
€776,81 EUR incl. VAT
Nieuw
IMC1GSFP60W

PoE+ Industrial Fiber to Ethernet Media Converter 60W - SFP to RJ45 - Singlemode/Multimode Fiber to Copper Gigabit Ethernet - Compact Size - IP-30/ -40 to +75C

Industrial PoE Media Converter | 10/100/1000 Mbps | 60 Watts | Open SFP | DIN Rail Mountable

Uw prijs
€306,99 EUR excl. VAT
€371,46 EUR incl. VAT
Nieuw
Uw prijs
€543,99 EUR excl. VAT
€658,23 EUR incl. VAT
Nieuw
Uw prijs
€314,99 EUR excl. VAT
€381,14 EUR incl. VAT
Nieuw
Uw prijs
€167,99 EUR excl. VAT
€203,27 EUR incl. VAT
Nieuw
Uw prijs
€167,99 EUR excl. VAT
€203,27 EUR incl. VAT
Nieuw
Uw prijs
€345,99 EUR excl. VAT
€418,65 EUR incl. VAT
Terug naar boven