USB en USB-C netwerkadapters

Met onze USB-netwerkadapters kunt u eenvoudig een vaste netwerkverbinding aan uw laptop, desktop of tablet toevoegen. Ongeacht hoe draagbaar uw apparaat is, als het een USB-poort heeft, kunt u met onze compacte USB-netwerkadapters altijd verbinding maken.

Tot de kenmerken van onze vele verschillende USB-netwerkadapters behoren:

  • USB Type-C™ connectors, voor eenvoudige netwerktoegang voor uw USB-C™ apparaten
  • Snelle bestandsoverdracht met echte gigabit bandbreedteondersteuning voor Gigabit Ethernet (GbE) of Fast Ethernet (10/100) netwerken
  • Uitermate draagbare designs voor onderweg

1 tot 10 van totaal 34 resultaten

Filters
(4)
(1)
(10)
(11)
(2)
(2)
(2)
(19)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(2)
(20)
(6)
(14)
(2)
(24)
(2)
(3)
(5)
(2)
(1)
(6)
(9)
(10)
Sorteer:
TB2USB3GE

Thunderbolt naar gigabit Ethernet plus USB 3.0 - Thunderbolt-adapter

Voeg een gigabit Ethernet-poort en een USB 3.0 hub-poort toe aan uw Thunderbolt™-MacBook® of -Ultrabook™

Uw prijs
€149,99 EUR excl. VAT
€181,49 EUR incl. VAT
USB2106S

Compacte zwarte USB 2.0 naar 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkadapter

Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een computersysteem met USB.

Uw prijs
€21,99 EUR excl. VAT
€26,61 EUR incl. VAT
BNDTB10GI

Thunderbolt 3 naar 10GbE NIC uitbreiding chassis - behuizing + kaart

Met deze Thunderbolt 3 naar 10GbE-adapter kunt u uw met Thunderbolt 3 uitgevoerde apparaat met een 10 GbE netwerk verbinden via een uitbreidingschassis

Uw prijs
€835,99 EUR excl. VAT
€1.011,55 EUR incl. VAT
BNDTB210GSFP

Thunderbolt 3 naar 10GbE glasvezel netwerk chassis - 2 Open SFP+ poorten

Met deze Thunderbolt 3-netwerkadapter kunt u uw Thunderbolt 3 apparaat met een 10GbE glasvezelnetwerk verbinden via een PCIe-uitbreidingschassis

Uw prijs
€874,99 EUR excl. VAT
€1.058,74 EUR incl. VAT
BNDTB310GNDP

Thunderbolt 3 naar 2 poorts 10GbE NIC chassis - Externe PCIe behuizing met kaart

Met dit Thunderbolt 3 PCIe-uitbreidingschassis kunt u uw Thunderbolt 3 apparaat met een 10 Gigabit Ethernet-netwerk verbinden via een externe PCIe-behuizing

Uw prijs
€903,99 EUR excl. VAT
€1.093,83 EUR incl. VAT
ST3300U3S

USB 3.0 naar gigabit Ethernet NIC netwerkadapter met 3-poorts hub - wit

Voeg gigabit Ethernet-verbinding en 3 USB 3.0-hubpoorten toe aan een computer via één SuperSpeed USB 3.0-poort

Uw prijs
€69,99 EUR excl. VAT
€84,69 EUR incl. VAT
TB310G

Thunderbolt™ 3 naar 10GBase-T Ethernet adapter - aluminium

Voeg high-speed vaste 10G Ethernet netwerkconnectiviteit toe aan uw met Thunderbolt 3 uitgevoerde desktop of laptop

Uw prijs
€357,99 EUR excl. VAT
€433,17 EUR incl. VAT
Uw prijs
€254,99 EUR excl. VAT
€308,54 EUR incl. VAT
US100A20SFP

USB 2.0 naar glasvezel converter - open SFP - Ethernet netwerk adapter

Maak verbinding met een 100 Mbps Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van een 100 Mbps SFP van uw voorkeur

Uw prijs
€202,99 EUR excl. VAT
€245,62 EUR incl. VAT
US1GA30SFP

USB 3.0 naar Glasvezel Converter - Compacte USB naar Open SFP Adapter - USB naar Gigabit Netwerk Adapter - USB 3.0 Fiber Optic Adapter Multi Mode(MMF)/Single Mode Fiber(SMF)

Maak verbinding met een gigabit Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFP

Uw prijs
€358,99 EUR excl. VAT
€434,38 EUR incl. VAT
Terug naar boven