Ethernet

Ethernet is een van de meest populaire standaarden voor netwerktoepassingen en is al sinds 1980 in gebruik. Ethernet, ofwel de IEEE 802.3-standaard, is veelal beschikbaar via UTP-kabel en de bekende RJ45-aansluiting, en in een glasvezeluitvoering voor gebruik met hoge bandbreedtes.

1 tot 10 van totaal 72 resultaten

Sorteer:
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

Uw prijs
€226,99 EUR excl. VAT
€274,66 EUR incl. VAT
IES101002SFP

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

Uw prijs
€243,99 EUR excl. VAT
€295,23 EUR incl. VAT
IES101G2SFPW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 open SFP sleuven

Wandmonteerbare Ethernet switch | 10/100/1000Mbps | 8 RJ45 poorten | L2 management

Uw prijs
€395,99 EUR excl. VAT
€479,15 EUR incl. VAT
IES101GP2SFW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 verschillende GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 (PoE+) en 2 glasvezelverbindingen, met intelligent Layer 2 management

Uw prijs
€626,99 EUR excl. VAT
€758,66 EUR incl. VAT
BNDTB410GSFP

Thunderbolt 3 naar 10GbE glasvezel netwerk - behuizing - 4 poorts open SFP+

Met deze Thunderbolt 3-netwerkadapter kunt u uw Thunderbolt 3-geschikt apparaat met een 10GbE netwerk verbinden via een PCIe-uitbreidingschassis

Uw prijs
€1.007,99 EUR excl. VAT
€1.219,67 EUR incl. VAT
EC2000S

Twee-poort ExpressCard Gigabit Laptop Ethernet Netwerkkaart Adapter

Voeg 2 Gigabit Ethernet-poorten toe aan uw laptop via een enkele ExpressCard-slot

Uw prijs
€203,99 EUR excl. VAT
€246,83 EUR incl. VAT
PEX10000SFP

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

Uw prijs
€308,99 EUR excl. VAT
€373,88 EUR incl. VAT
PEX10000SFPI

1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

Uw prijs
€347,99 EUR excl. VAT
€421,07 EUR incl. VAT
PEX10000SRI

1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M

Krijg snelle connectiviteit via multi-mode glasvezel, door het upgraden van uw server of werkstation met een 10GBase-SR poort

Uw prijs
€556,99 EUR excl. VAT
€673,96 EUR incl. VAT
PEX1000MMSC

1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

Uw prijs
€207,99 EUR excl. VAT
€251,67 EUR incl. VAT
Terug naar boven