Netwerkadapters

Onze Ethernet netwerkkaarten en -adapters bieden flexibele oplossingen voor het aansluiten van uw laptop, desktopcomputer of server op een Ethernet-netwerk via glasvezel of koperdraad.

1 tot 10 van totaal 34 resultaten

Filters
(1)
(5)
(9)
(19)
(3)
(1)
(12)
(3)
(4)
(1)
(1)
(6)
(2)
(29)
(3)
(1)
(1)
(1)
(2)
(6)
(24)
(1)
(1)
(14)
(6)
Sorteer:
BNDTB410GSFP

Thunderbolt 3 naar 10GbE glasvezel netwerk - behuizing - 4 poorts open SFP+

Met deze Thunderbolt 3-netwerkadapter kunt u uw Thunderbolt 3-geschikt apparaat met een 10GbE netwerk verbinden via een PCIe-uitbreidingschassis

Uw prijs
€1.007,99 EUR excl. VAT
€1.219,67 EUR incl. VAT
EC2000S

Twee-poort ExpressCard Gigabit Laptop Ethernet Netwerkkaart Adapter

Voeg 2 Gigabit Ethernet-poorten toe aan uw laptop via een enkele ExpressCard-slot

Uw prijs
€203,99 EUR excl. VAT
€246,83 EUR incl. VAT
PEX10000SFP

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

Uw prijs
€308,99 EUR excl. VAT
€373,88 EUR incl. VAT
PEX10000SFPI

1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

Uw prijs
€347,99 EUR excl. VAT
€421,07 EUR incl. VAT
PEX10000SRI

1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M

Krijg snelle connectiviteit via multi-mode glasvezel, door het upgraden van uw server of werkstation met een 10GBase-SR poort

Uw prijs
€556,99 EUR excl. VAT
€673,96 EUR incl. VAT
PEX1000MMSC

1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

Uw prijs
€207,99 EUR excl. VAT
€251,67 EUR incl. VAT
PEX1000MMSC2

PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

Uw prijs
€226,99 EUR excl. VAT
€274,66 EUR incl. VAT
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

Uw prijs
€226,99 EUR excl. VAT
€274,66 EUR incl. VAT
PEX100S

1-poort PCI Express 10/100 Ethernet Netwerkkaart Adapter

Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernetpoort toe aan een desktopcomputer via een PCI Express-slot

Uw prijs
€20,99 EUR excl. VAT
€25,40 EUR incl. VAT
PEX10GSFP4I

4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip

Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

Uw prijs
€596,99 EUR excl. VAT
€722,36 EUR incl. VAT
Terug naar boven