StarTech.com

Gigabit Ethernet naar SC glasvezel media converter - 1000Base-SX - Multimode 550 m

Converteer en breid een gigabit Ethernet verbinding uit tot 550 m met multi-mode SC-glasvezel

Productcode: MCMGBSCMM055

  • Converteert en breidt een Gigabit Ethernet vezelnetwerk (1000 Mbps) met multi-mode vezel op 1000Base-SX-netwerken
  • Bevat een kosteneffectieve Ethernet-naar-glasvezel/koper-naar-glasvezellink
  • Ondersteunt een maximumafstand van 550 m over multi-mode glasvezelkabel (SC-verbinding)
Bekijk meer
  • Compact ontwerp en monteerbaar op de wand
  • Niet-blokkerende overdrachtsnelheid op volle snelheid
  • Bevat DIP-switch met ondersteuning van Link Fault Pass-through-functie
  • LED-indicatoren voor de eenvoudige controle van de Ethernet/glasvezel-netwerkverbinding
  • 850 nm golflengte
  • Ondersteunt IEEE 802.1q Tag VLAN pass-through
146,99 € EUR exc BTW
177,86 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-SX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3x full-duplex flow control
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.1Q VLAN pass-through
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Jumbo Frame Support 9K max.
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
MTBF > 50.000 uur bij 25 °C
Ondersteunt een maximumafstand van 550 m over MM glasvezelkabel (SC-verbinding), en 100 m over koper (RJ45-verbinding)
Dataoverdrachtsnelheid van koper
10/100/1000 Mbps
Dataoverdrachtsnelheid van glasvezel: 1000 Mbps
ESD overspanningsbeveiliging: 1 KV. Contactontlading - 4 KV. Luchtontlading - 8 KV
Switching-architectuur Store-and-Forward
Connector(en)
Aansluitingen externe eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - 1000 Link: ON - Geldige Gigabit-link
1 - FX-koppeling/activiteit
1 - Power
1 - TP-koppeling/activiteit
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 - 240 AC
Ingangsstroom 0.5 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype N
Uitgangsspanning 5 DC
Uitgangsstroom 2.6 A
Vermogensopname 5
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 5 ~ 90% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 97 mm [3.8 in]
Gewicht product 200 g [7.1 oz]
Hoogte product 2.6 cm [1 in]
Kleur Bruin
Lengte product 70 mm [2.8 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Package Height 66 mm [2.6 in]
Package Length 13.3 cm [5.2 in]
Package Width 28 cm [11 in]
Verzendgewicht (verpakt) 564 g [19.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel Converter
1 - universele voedingsadapter (N-A/JP, VK, EU, ANZ)
1 - verkorte handleiding

Certificaties