StarTech.com

HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: JD092BST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP JD092B
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,2 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
311,99 € EUR exc BTW
377,51 € EUR inc BTW

Overzicht

De JD092BST is een HP JD092B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP® switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een afstand tot 300 m. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 850 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 11,1 Gbps 
  • Type: Multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 300 m 
  • MTBF: 1.967.709 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP+ modules in HP switches en routers 

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-SR
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 300 m (984 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 11,1 Gbps
MTBF 1.967.709 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP+ poort
Voeding
Vermogensopname < 1.2 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30~75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14 mm [0.6 in]
Gewicht product 17 g [0.6 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 57 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 44 g [1.6 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger

Certificaties

Verwante producten

HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
J9150AST
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

334,99 € exc BTW
405,34 € inc BTW
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
J9151AST
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

519,99 € exc BTW
629,19 € inc BTW
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR
455883B21ST
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | TAA | levenslange garantie

201,99 € exc BTW
244,41 € inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX
J4859CST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

81,99 € exc BTW
99,21 € inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks
J4859C10PKST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

726,99 € exc BTW
879,66 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

59,99 € exc BTW
72,59 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
J4858C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

534,99 € exc BTW
647,34 € inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
J8177CST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

92,99 € exc BTW
112,52 € inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks
J8177C10PKST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

656,99 € exc BTW
794,96 € inc BTW
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T
453154B21ST
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | TAA | levenlange garantie

74,99 € exc BTW
90,74 € inc BTW

Accessoires