Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatibel - SM/MM LC - 10 stuks

Productcode: GLCLHSM10PST

Maximaliseer kostenbesparingen en prestaties met dit bulkpakket met single-mode/multi-mode Mini-GBIC modules

Eigenschappen
  • Biedt betrouwbare gigabit Ethernet verbindingen voor 1000Base-LX/LH conform netwerken

  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan GLC-LH-SM

  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Meer functies . . .
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

  • 1310 nm optische golflengte

  • Ondersteunt single-mode (maximumafstand 10 km) en multimode (maximumafstand 550 m)

  • LC-glasvezelaansluiting

  • Maximale dataoverdrachtsnelheid tot 1,25 Gbps

  • Hot-pluggable

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

ISTNL ACENL
INGNL TEDANL
Beschikbaar in
725,99 € EUR exc BTW
878,45 € inc BTW

ID: GLCLHSM10PST

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit glasvezel-SFP's maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-LH-SM transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

De SFP-transceivers bieden een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de glasvezelpoorten van uw 1000Base-LX/LH netwerkapparatuur, en worden ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

De single-mode/multimode SFP-transceivers in deze set van 10 worden vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoen aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten inclusief koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken

Deze gigabit single-mode/multimode SFP's worden vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en zijn 100% Cisco-compatibel; ze zijn gelijkwaardig aan de Cisco GLC-LH-SM SFP-transceiver. StarTech.com SFP-transceivers zijn geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat ze naadloos werken met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceivers bieden zowel gemak als schaalbaarheid en zijn volledig hot-pluggable, waardoor u deze kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. Ze vormen een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, bieden de SFP's betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP's ondersteunen zowel single-mode (met een maximumafstand van 10 km) en multimode (met een maximumafstand van 550 m) een maximale dataoverdrachtsnelheid van 1,25 Gbps.

U kunt vertrouwen op GLCLHSM10PST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Vervang defecte of beschadigde SFP's in MSA conform- of Cisco -apparatuur
  • Ideaal voor gebruik in netwerkapparaten met meerdere SFP-sleuven
  • Breid uw netwerk uit naar afgelegen segmenten
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX/LH
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single Mode / Multi Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.092.408 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 25 g [0.9 oz]
Hoogte product 12.5 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium en staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 250 g [8.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 10 - SFP-transceivers
Certificaties
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
SFPGLCLHSMST

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

90,99 € exc BTW
110,10 € inc BTW

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

205,99 € exc BTW
249,25 € inc BTW

Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf
ET91000SFP2C

Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

163,99 € exc BTW
198,43 € inc BTW

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

103,99 € exc BTW
125,83 € inc BTW

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

243,99 € exc BTW
295,23 € inc BTW

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks
GLCLHSMD10ST

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en netwerkprestatie met dit bulkpakket met single-mode/multi-mode Mini-GBIC modules

797,99 € exc BTW
965,57 € inc BTW

Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
GLCLHSMDST

Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

Voeg betrouwbare, voordelige gigabit Ethernet-verbindingen over een single-mode/multi-mode glasvezelkabel toe met deze Mini-GBIC module

108,99 € exc BTW
131,88 € inc BTW

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

70,99 € exc BTW
85,90 € inc BTW

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

74,99 € exc BTW
90,74 € inc BTW

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
GLCSXMM10PST

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en prestaties met dit bulkpakket met multimode Mini-GBIC modules

652,99 € exc BTW
790,12 € inc BTW

Netwerkadapters (1)

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW

Ethernet-switches (3)

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

243,99 € exc BTW
295,23 € inc BTW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101GP2SFW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 verschillende GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 (PoE+) en 2 glasvezelverbindingen, met intelligent Layer 2 management

626,99 € exc BTW
758,66 € inc BTW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101G2SFPW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 en 2 glasvezelverbindingen, met ondersteuning van intelligent Layer 2 management

482,99 € exc BTW
584,42 € inc BTW

Glasvezelkabel en -adapters (9)

Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m
50FIBLCLC1

Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW

2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC
50FIBLCLC2

2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC
50FIBLCLC3

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

15,99 € exc BTW
19,35 € inc BTW

5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC
50FIBLCLC5

5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

18,99 € exc BTW
22,98 € inc BTW

10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC
50FIBLCLC10

10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

22,99 € exc BTW
27,82 € inc BTW

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m
SMFIBLCLC1

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

19,99 € exc BTW
24,19 € inc BTW

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC4

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

30,99 € exc BTW
37,50 € inc BTW

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC7

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC10

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

33,99 € exc BTW
41,13 € inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

103,99 € exc BTW
125,83 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.