StarTech.com

Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: GLCLHSM10PST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LH-SM
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
725,99 € EUR exc BTW
878,45 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX/LH
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single Mode / Multi Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.092.408 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Type behuizing Aluminium en staal
Verpakkingsinformatie
Package Height 36 mm [1.4 in]
Package Length 18.2 cm [7.2 in]
Package Width 12.5 cm [4.9 in]
Verzendgewicht (verpakt) 250 g [8.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 10 - SFP-transceivers
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 25 g [0.9 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]

Certificaties

Verwante producten

Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH
SFPGLCLHSMST
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH

1000 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

73,99 € exc BTW
89,53 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

205,99 € exc BTW
249,25 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf
ET91000SFP2C
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

163,99 € exc BTW
198,43 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

103,99 € exc BTW
125,83 € inc BTW
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP
10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

243,99 € exc BTW
295,23 € inc BTW
Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks
GLCLHSMD10ST
Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multimode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

797,99 € exc BTW
965,57 € inc BTW
Gigabit glasvezel SFP Transceiver module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
GLCLHSMDST
Gigabit glasvezel SFP Transceiver module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode Fiber | LC | 10 km | levenslange garantie

69,99 € exc BTW
84,69 € inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

70,99 € exc BTW
85,90 € inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

74,99 € exc BTW
90,74 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
GLCSXMM10PST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

652,99 € exc BTW
790,12 € inc BTW

Accessoires