StarTech.com
Toekomstig

Extreme Networks 10051 compatibel SFP transceiver module - 1000Base-SX

1 Gbps | multimode | LC | 550 m | levenslange garantie

Productcode: 10051-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Extreme Networks 10051
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
43,99 € EUR exc BTW
53,23 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Extreme Networks®
Prestaties
DDM Ja
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
Fysieke eigenschappen
Breedte product 56.600
Gewicht product 16.000
Hoogte product 12.500
Lengte product 13.700
Verpakkingsinformatie
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Verzendgewicht (verpakt) 50.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver
Glasvezelmodus Full-Duplex

Certificaties