StarTech.com

30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: 50FIBLCLC30

  • Immuun voor elektrische interferentie
  • OM2 (50/125) 500 MHz multimode glasvezel
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
42,99 € EUR exc BTW
52,02 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM2
Glasvezeltype Multi-Mode
Kabelspecificatie 1Gbps / 10Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbit/s
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 0.000
Gewicht product 0.000
Hoogte product 0.000
Kabellengte 30 m [98.4 ft]
Kleur Oranje
Lengte product 30 m [98.4 ft]
Verpakkingsinformatie
Package Height 25 cm [9.8 in]
Package Length 32.5 cm [12.8 in]
Package Width 40 mm [1.6 in]
Verzendgewicht (verpakt) 0.3 kg [0.6 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Certificaties

Verwante producten

Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-LC)
FIBLCLC1
Optische glasvezelkabel - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/LC - 1m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW