Home Nieuw

Nieuw

1 tot 10 van totaal 224 Resultaten
4.6 m kabelmanagement huls
WKSTNCM2
4.6 m kabelmanagement huls

kabelhouder | polyester/nylon | aanpasbaar

38,99 € exc BTW
47,18 € inc BTW
S-Video of composiet naar HDMI omvormer met audio - 720p - NTSC en PAL
VID2HDCON2
S-Video of composiet naar HDMI omvormer met audio - 720p - NTSC en PAL

Analoog naar HDMI® converter | Mac & Windows® | on-screen display

137,99 € exc BTW
166,97 € inc BTW
USB 3.0 Type A naar 2,5 gigabit ethernet adapter - 2,5GBASE-T
US2GA30
USB 3.0 Type A naar 2,5 gigabit ethernet adapter - 2,5GBASE-T

USB LAN adapter | IEEE 802.3bz | 2,5 GB/s | Mac | Windows® | Linux

128,99 € exc BTW
156,08 € inc BTW
Thunderbolt 3 dock met USB-C laptop compatibiliteit
TB3CDK2DPUE
Thunderbolt 3 dock met USB-C laptop compatibiliteit

Hybride dual DP 4K 60Hz docking station | macOS & Windows®| 5x USB 3.0 poorten | 60W PD | 0.7 m kabel

317,99 € exc BTW
384,77 € inc BTW
Palo Alto Networks SX Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-SX
SX-ST
Palo Alto Networks SX Compatible SFP Transceiver Module - 1000Base-SX

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode Fiber | LC | 550 m (1804 ft) | Lifetime Warranty

41,99 € exc BTW
50,81 € inc BTW
Magneet mat - 24 cm x 27 cm
STMAGMAT
Magneet mat - 24 cm x 27 cm

Magnetische mat voor schroeven en gereedschap | beschrijfbaar | met viltstift

29,99 € exc BTW
36,29 € inc BTW
7 poorts USB oplaadstation met 5x 1A poorten en 2x 2A poorten
ST7C51224EU
7 poorts USB oplaadstation met 5x 1A poorten en 2x 2A poorten

USB oplader voor meerdere apparaten | wandmonteerbaar

87,99 € exc BTW
106,47 € inc BTW
2.5Gbps 2.5GBASE-T PCIe Network Card
ST2GPEX
2.5Gbps 2.5GBASE-T PCIe Network Card

PCI Express LAN Card | Windows ®, MacOS & Linux | Realtek RTL8125| x4 PCIe

186,99 € exc BTW
226,26 € inc BTW
Draadloze HDMI zender en ontvanger set - 200 m - 1080p
ST121WHDLR
Draadloze HDMI zender en ontvanger set - 200 m - 1080p

HDMI® over wireless extender | LPCM 5.1/7.1 Audio ondersteuning | lage latentie

545,99 € exc BTW
660,65 € inc BTW
HDMI over CAT6 extender set - 4K 60Hz
ST121HD20V
HDMI over CAT6 extender set - 4K 60Hz

HDMI® verlenging balun set | HDR | 4:4:4 | 7.1 audio ondersteuning | 50 m

196,99 € exc BTW
238,36 € inc BTW
1 3 4 5 ... 23