Waar te koop

StarTech.com Brocade 44W4408 compatibel SFP+ module - 10GBase-SR glasvezel optische transceiver - 300 m (44W4408-ST)

StarTech.com Brocade 44W4408 compatibel SFP+ module - 10GBase-SR glasvezel optische transceiver - 300 m (44W4408-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: 44W4408-ST

Terug naar productpagina
Terug naar boven
Wacht...