Waar te koop

Arista Networks SFP-10G-SRL Compatibele SFP+ Module - 10GBASE-SRL - 10GbE Multimode Fiber MMF Optische Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 100m - 850nm - DDM

Arista Networks SFP-10G-SRL Compatibele SFP+ Module - 10GBASE-SRL - 10GbE Multimode Fiber MMF Optische Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 100m - 850nm - DDM

10 Gbps | multimode | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: AR-SFP-10G-SRL-ST

Terug naar productpagina
Terug naar boven
Wacht...