Waar te koop

StarTech.com Juniper CTP-SFP-1GE-SX compatibel SFP module - 1000Base-SX glasvezel optische transceiver - 550 m (CTPSFP1GESXS)

StarTech.com Juniper CTP-SFP-1GE-SX compatibel SFP module - 1000Base-SX glasvezel optische transceiver - 550 m (CTPSFP1GESXS)

1 Gbps | multimode | LC | 550 m | levenslange garantie

Productcode: CTPSFP1GESXS

Terug naar productpagina
Terug naar boven
Wacht...