Waar te koop

StarTech.com HP J9150D  compatibel SFP+ module - 10GBase-SR glasvezel optische transceiver - 300 m (J9150D-ST)

StarTech.com HP J9150D compatibel SFP+ module - 10GBase-SR glasvezel optische transceiver - 300 m (J9150D-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: J9150D-ST

Terug naar productpagina
Terug naar boven
Wacht...