Product Zoeken

Waar te koop

Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: MASFP10GBLR

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven