Waar te koop

StarTech.com Palo Alto Networks PLUS-SR compatibel SFP+ module - 10GBase-SR glasvezel optische transceiver - 300 m (PLUS-SR-ST)

StarTech.com Palo Alto Networks PLUS-SR compatibel SFP+ module - 10GBase-SR glasvezel optische transceiver - 300 m (PLUS-SR-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: PLUS-SR-ST

Terug naar productpagina
Terug naar boven
Wacht...