Waar te koop

StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ZR compatibel SFP+ module - 10GBase-ZR glasvezel optische transceiver - 80 km (SFP10GZREMST)

StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ZR compatibel SFP+ module - 10GBase-ZR glasvezel optische transceiver - 80 km (SFP10GZREMST)

10 Gbps | multimode | LC | 200 m | levenslange garantie

Productcode: SFP10GLRMEMS

Terug naar productpagina
Terug naar boven
Wacht...