Waar te koop

StarTech.com Cisco SFP-10G-ZR-S compatibel SFP+ module - 10GBase-ZR glasvezel optische transceiver - 80 km (SFP-10G-ZR-S-ST)

StarTech.com Cisco SFP-10G-ZR-S compatibel SFP+ module - 10GBase-ZR glasvezel optische transceiver - 80 km (SFP-10G-ZR-S-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 400 m | levenslange garantie

Productcode: SFP10GSREMST

Terug naar productpagina
Terug naar boven
Wacht...