Waar te koop

StarTech.com SFP transceiver module - enkele modus connector - stroomafwaarts - Dell EMC SFP-1G-BX10-D compatibel (SFP1GBX10DES)

StarTech.com SFP transceiver module - enkele modus connector - stroomafwaarts - Dell EMC SFP-1G-BX10-D compatibel (SFP1GBX10DES)

100 Mbps | multimode | LC | 2 km | levenslange garantie

Productcode: SFP1FEFXST

Terug naar productpagina
Terug naar boven
Wacht...