Home Ethernet

Ethernet

Ethernet is een van de meest populaire standaarden voor netwerktoepassingen en is al sinds 1980 in gebruik. Ethernet, ofwel de IEEE 802.3-standaard, is veelal beschikbaar via UTP-kabel en de bekende RJ45-aansluiting, en in een glasvezeluitvoering voor gebruik met hoge bandbreedtes.
1 tot 10 van totaal 71 Resultaten
1-poort PCI 10/100/1000 32-bit Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart
ST1000BT32
1-poort PCI 10/100/1000 32-bit Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI-slot

15,99 € exc BTW
19,35 € inc BTW
Mini PCI Express Gigabit Ethernet Netwerk adapter kaart
ST1000SMPEX
Mini PCI Express Gigabit Ethernet Netwerk adapter kaart

Voeg een Gigabit RJ45-poort toe via een Mini PCI Express-slot

58,99 € exc BTW
71,38 € inc BTW
1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel
ST1000SPEX2
1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slot

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW
1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart - low-profile
ST1000SPEX2L
1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart - low-profile

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slot

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW
Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter - PoE/PSE
ST2000PEXPSE
Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter - PoE/PSE

Voeg twee Power-over-Ethernet Gigabit-poorten toe aan een PCI Express-computer

181,99 € exc BTW
220,21 € inc BTW
2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350 NIC
ST2000SPEXI
2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350 NIC

Voeg twee Gigabit Ethernet-poorten toe aan een computer, server of werkstation via een PCI Express-slot

181,99 € exc BTW
220,21 € inc BTW
8-poorts onbeheerde industriële gigabit Power over Ethernet switch - 802.3af/at PoE+ switch - op de wand monteerbaar
IES81000POE
8-poorts onbeheerde industriële gigabit Power over Ethernet switch - 802.3af/at PoE+ switch - op de wand monteerbaar

Sluit voeding en gigabit ethernetgegevens op 8 PoE-apparaten aan, met 30 W output per poort - op de wand te monteren

426,99 € exc BTW
516,66 € inc BTW
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

308,99 € exc BTW
373,88 € inc BTW
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
PEX1000MMSC2
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW