Home Ethernet

Ethernet

Ethernet is een van de meest populaire standaarden voor netwerktoepassingen en is al sinds 1980 in gebruik. Ethernet, ofwel de IEEE 802.3-standaard, is veelal beschikbaar via UTP-kabel en de bekende RJ45-aansluiting, en in een glasvezeluitvoering voor gebruik met hoge bandbreedtes.
1 tot 10 van totaal 71 Resultaten
1-poort PCI 10/100/1000 32-bit Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart
ST1000BT32
1-poort PCI 10/100/1000 32-bit Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI-slot

15,99 € exc BTW
19,35 € inc BTW
Mini PCI Express Gigabit Ethernet Netwerk adapter kaart
ST1000SMPEX
Mini PCI Express Gigabit Ethernet Netwerk adapter kaart

Voeg een Gigabit RJ45-poort toe via een Mini PCI Express-slot

58,99 € exc BTW
71,38 € inc BTW
1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel
ST1000SPEX2
1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slot

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW
1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart - low-profile
ST1000SPEX2L
1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart - low-profile

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slot

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW
8-poorts onbeheerde industriële gigabit Power over Ethernet switch - 802.3af/at PoE+ switch - op de wand monteerbaar
IES81000POE
8-poorts onbeheerde industriële gigabit Power over Ethernet switch - 802.3af/at PoE+ switch - op de wand monteerbaar

Sluit voeding en gigabit ethernetgegevens op 8 PoE-apparaten aan, met 30 W output per poort - op de wand te monteren

426,99 € exc BTW
516,66 € inc BTW
8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101G2SFPW
8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 en 2 glasvezelverbindingen, met ondersteuning van intelligent Layer 2 management

482,99 € exc BTW
584,42 € inc BTW
8 poorts Gigabit ethernet switch - managed - wandmonteerbaar met voorzijde toegang
IES81GW
8 poorts Gigabit ethernet switch - managed - wandmonteerbaar met voorzijde toegang

Sluit tot 8 verschillende GbE-apparaten aan met deze IP30 industriële Ethernet switch met intelligent layer 2 management

385,99 € exc BTW
467,05 € inc BTW
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
PEX1000MMSC2
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
PEX10GSFP4I
4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip

Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

626,99 € exc BTW
758,66 € inc BTW

Bezoek onze Europese website voor een complete selectie.