Home Gigabit mediaconverters | Gigabit Ethernet-producten

Gigabit mediaconverters

Al onze Gigabit Ethernet-mediaconverters op één comfortabele plaats. Onze Gigabit mediaconverters vereenvoudigen het maken van verbindingen die u nodig hebt voor optimale Gigabit netwerkprestatie en -betrouwbaarheid.
Gigabit Media Converters
1 tot 10 van totaal 13 Resultaten
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
ET91000LC2
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

251,99 € exc BTW
304,91 € inc BTW
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
Gigabit Ethernet via Coaxiaal Onbeheerd Netwerk Verlengingsysteem - 2,4km
EOC1110K
Gigabit Ethernet via Coaxiaal Onbeheerd Netwerk Verlengingsysteem - 2,4km

Verleng een Ethernet-netwerk via coaxiale kabel tot op 2,4 km

463,99 € exc BTW
561,43 € inc BTW
1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
ET1000S40LC2
1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode LC glasvezel

546,99 € exc BTW
661,86 € inc BTW
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
ET91000SC2
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

203,99 € exc BTW
246,83 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

205,99 € exc BTW
249,25 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf
ET91000SFP2C
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

163,99 € exc BTW
198,43 € inc BTW
Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s
ET91000SM402
Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode SC glasvezel

639,99 € exc BTW
774,39 € inc BTW
Gigabit Ethernet Over Coaxiaal LAN-extenderontvanger - 2,4 km
EOC1110R
Gigabit Ethernet Over Coaxiaal LAN-extenderontvanger - 2,4 km

Verleng een Ethernet-netwerk via coaxiale kabel tot op 2,4 km (alleen ontvanger)

296,99 € exc BTW
359,36 € inc BTW
OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah
ET91000LCOAM
OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding uit over multimode LC-glasvezel met mogelijkheid tot beheer op afstand

301,99 € exc BTW
365,41 € inc BTW