Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km

Productcode: ET90110SM302

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 30 km via single-mode SC glasvezel

Eigenschappen
  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing

  • Op voordelige manier verlengen/overbruggen van netwerken via glasvezelkabel

  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames

Meer functies . . .
  • Maximale lengte glasvezelkabel van 30 km

  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex

  • Gemakkelijk te installeren en te gebruiken

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

CPNL BUYDNL ISTNL ACENL
INGNL
Beschikbaar in
234,99 € EUR exc BTW
284,34 € inc BTW

ID: ET90110SM302

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Met de ET90110SM302 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC (30 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 30 km verlengen.

De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De volledig in een stalen behuizing uitgevoerde converter is ontworpen als duurzame en handige Ethernet-naar-glasvezel-oplossing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd, waarbij vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

StarTech.com Voordeel
  • Doorgeven van verbindingsverlies en statuscontrole op afstand voor een maximale uptime
  • Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
  • Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt
  • Perfect voor door overheidsinstanties benodigde beveiligde omgevingen waarvoor EMI niet genoeg is
  • Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor
  • Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties
  • Zet 1000Base-FX glasvezelsignalen om naar 10/100Base-T Ethernet via single-mode glasvezelkabel
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 30 km (18.6 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 200 Mbit/s (full-duplex-modus)
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 115V-230V AC
Ingangsstroom 0.36A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 19.2
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 87 mm [3.4 in]
Gewicht product 398 g [14 oz]
Hoogte product 24 mm [0.9 in]
Kleur Zwart
Lengte product 155 mm [6.1 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.8 kg [1.7 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel-converter
1 - Universele voedingsadapter: is geschikt voor NA/EU/GB wanneer gekocht in NA/EU/GB; is geschikt voor Australië en Nieuw-Zeeland wanneer gekocht in Australië en Nieuw-Zeeland.
1 - Aardingsschroef
1 - Handleiding
Certificaties

Voedingsadapters (2)

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter
SVA12M2NEUA

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

24,99 € exc BTW
30,24 € inc BTW

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter
SVA12M5NA

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

80,99 € exc BTW
98,00 € inc BTW

Cat6-kabels (2)

Cat6 Patch Cable (UTP) - ETL Verified (Blue)
C6PATCH10BL

3m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

4,99 € exc BTW
6,04 € inc BTW

Cat6 Patch Cable (UTP) - ETL Verified (Blue)
C6PATCH15BL

4,5m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

5,99 € exc BTW
7,25 € inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter
ETCHS2U

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter

Voeg een onbeheerde, 20-slot behuizing voor een glasvezelconverter toe aan uw serverrack of serverkast

1 012,99 € exc BTW
1 225,72 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.