StarTech.com

10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

Productcode: MCM110ST2EU

  • Ondersteunt een maximale multi-mode glasvezelkabellengte van 2 km
  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex
  • Compatibel met 3Com™, Cisco™, Lucent™ en Nortel™ netwerken
Bekijk meer
  • Ondersteunt Link Fault Pass-through (LFP)
  • Ondersteunt de normen IEEE 802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX en 100Base-FX
  • Transparant voor IEEE 802.1q VLAN-tagging
  • Ondersteunt transparante Q-in-Q double-tagged frames
  • LED-indicatoren voor de eenvoudige controle van de Ethernet/glasvezel-netwerkverbinding
  • Ondersteuning voor flow-control (pauze)
75,99 € EUR exc BTW
91,95 € EUR inc BTW

Overzicht

De MCM110ST2EU 10/100 Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Converter (2 km) legt een voordelige verbinding van Ethernet naar glasvezel en zet 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet-signalen transparant om van/naar 100Base-Fx optische signalen voor het uitbreiden van een Ethernet-netwerkverbinding via een multi-mode glasvezelbackbone.

De ST-glasvezelconverter ondersteunt een maximale multi-mode kabelafstand van 2 km en biedt een eenvoudige oplossing voor het verbinden van 10Base-T/100Base-TX Ethernet-netwerken met externe locaties via multimode ST-glasvezel, met goede netwerkprestaties en schaalbaarheid.

Deze compacte, voordelige Ethernet-glasvezelconverter is eenvoudig te installeren en ondersteunt auto-switching MDI en MDI-X op de RJ45 UTP-aansluitingen en handmatige bediening van UTP-modus, snelheid, full/half-duplex en LFP (Link Fault Pass-through).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

StarTech.com Voordeel

  • Verbeter de schaalbaarheid van uw netwerk door de afstanden tussen netwerkaansluitingen met maximaal 2 km (multi-mode) te verlengen
  • De compacte, lichtgewicht behuizing is eenvoudig te monteren of te plaatsen op elke locatie, en er is weinig of geen configuratie voor nodig
  • Biedt een grotere bandbreedte en een hogere doorvoersnelheid door het verwijderen van knelpunten en opstoppingen in het netwerk

Toepassingen

Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt

Perfect voor door overheidsinstanties benodigde beveiligde omgevingen waarvoor EMI niet genoeg is

Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor

Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties

Zet 10/100Base-T Ethernet om naar 100Base-FX optische signalen via multimode glasvezelkabel

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-FX
IEEE 802.3u 100BASE-TX
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Energiebudget 11 dB
Gevoeligheid -31 dBm
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 10/100 Mbit/s
MTBF 65,000 Hours
Optisch vermogen -14 ~ -20 dBm
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel ST duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Ethernet verbinding en activiteit (aan - glasvezelverbinding ok, knipperend - activiteit op glasvezelverbinding)
1 - FEF [Far End Fault] (aan - fout gedetecteerd, uit - geen fout)
1 - Full (full-duplex / half-duplex)
1 - Glasvezel verbinding en activiteit (aan - glasvezelverbinding ok, knipperend - activiteit op glasvezelverbinding)
1 - Power
1 - Snelheid (10 of 100 Mbit/s)
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 240V AC
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 0.2A
Vermogensopname 2.4
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 75 mm [3 in]
Gewicht product 90.5 g [3.2 oz]
Hoogte product 20 mm [0.8 in]
Kleur Zwart
Lengte product 95 mm [3.7 in]
Type behuizing Kunststof
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.3 kg [0.6 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel Converter
1 - Voedingsadapter
1 - Handleiding

Certificaties

Verwante producten

10/100 VDSL Ethernet over Single Pair Wire Extender Kit
110VDSLEXTEU
10/100 VDSL2 Ethernet extender - LAN netwerk verlenger tot 1km

Breid uw 10/100 Mbit/s netwerk uit tot op een kilometer via ethernet of RJ11-telefoonlijnen

478,99 € exc BTW
579,58 € inc BTW
10/100 Multimode Fiber Ethernet Media Converter (SC)
MCM110SC2EU
10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km

Zet een RJ-45 Ethernet 10/100 netwerkverbinding om naar SC-multi-mode glasvezel

82,99 € exc BTW
100,42 € inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

Different optical cables are needed for different applications. Before you select a cable to interconnect fiber devices, make sure that the following things match:

  • Mode: Single Mode or Multi Mode.

  • Wavelength: For example, 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

Note: The above properties cannot be converted or changed by a cable.

When you select a cable, make sure that the cable ends (for example, LC, SC, ST, or MT) match the fiber media devices.

Simplex and duplex ends are available for most connector types. Simplex cables have the connectors separate, where duplex cables have the transmit (TX) and receive (RX) connectors joined together.  StarTech.com fiber media devices are compatible with simplex and duplex connectors.

It does not matter which diameter or OM classification the cable uses, as long as it meets the mode requirement.

Fiber media converters can be used to convert a standard Ethernet connection to a standard fiber connection, or can be used to extend a copper Ethernet network. When you use fiber media converters to extend a copper Ethernet network, make sure that the same fiber standards are being used on either end of the fiber network.

Troubleshooting

When you troubleshoot issues with a fiber media converter, there are some quick tests that you can complete to rule out potential problems. To identify what the source of the issue is, observe the power LED, LAN LEDs, and fiber link LED on the units.

If the power LED is not illuminated for the transmitter or the receiver, complete the following:

  • Make sure that you are using the provided power adapter(s).

  • Make sure that the adapter is plugged into a compatible wall outlet.

  • Make sure that the adapter is plugged into both the transmitter and receiver.

If another LED is not operating as expected, make sure that the components in your setup are working correctly. To test your setup components, try the following:

  • Use the cables, fiber media converter, and network devices (including SFPs, if applicable) in another setup to see if the problem is with the components or the setup.

  • Use different cables, fiber media converter, and network devices (including SFPs, if applicable) in your setup to see if the problem persists. Ideally, you should test components that you know work in another setup.

When you test your cables, it is recommended that you do the following:

  • Test each cable individually.

  • Use short cables when you are testing.

Make sure that the DIP switches are set to the following:

  • DIP switches should be identical on both local and remote units. By default, DIP switches are set to Off (the switch is pointing up).

  • For more information about the advanced configuration options, refer to the manual for your product.

If you cannot establish a network connection between your local and remote units, you need to do the following to make sure that the issue is not related to the network configuration:

  • Use two computer systems directly connected to the fiber media converter LAN ports.

  • Open a command prompt on Computer 1 and ping Computer 2.

If the issue is not related to the network configuration, you should receive a response from Computer 2.

 

For more information on how to ping another network device, refer to the following FAQ: https://www.startech.com/support/faqs/technical-support?topic=networking#ping-test-windows-mac-os.