StarTech.com

10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd

Converteer en verleng een koperen (10 Gbase-T) highspeed-verbinding via glasvezel (10GBASE-R) met de door uw gewenste 10 Gbe SFP+ transceiver

Productcode: ET10GSFP

  • Krijg snellere netwerktoegang over langere afstanden en breid uw 10 Gb koperen (RJ45) netwerk uit met glasvezelkabels
  • Integreer in uw netwerk met uw favoriete SFP+ transceiver — het open SFP+ slot is compatibel met de meeste 10 Gbps SFP+ modules
  • Beheer en pas de mediaconverter aan op uw behoeften, via de seriële consolebeheerpoort
Bekijk meer
  • In de lege uitbreidingsbay kunt u een extra converterkaart installeren met behulp van een compatibele StarTech.com mediaconverter kaartmodule uit de ET91000 serie
  • Vier Link Fault passthrough (LFP) modi (UTP naar glasvezel, glasvezel naar UTP, 2-weg, uitgeschakeld)
  • Twee geïntegreerde koelventilatoren
  • Robuuste, metalen behuizing
  • Tot 9,6K Jumbo Frame-ondersteuning
  • Ondersteunt IEEE 802.3ae (10GBase-R), en 802.3an (10GBase-T) protocollen
  • Ondersteunt Auto MDIX, ALS, Loopback en DDMI
1 788,99 € EUR exc BTW
2 164,68 € EUR inc BTW

Overzicht

Met deze 10 GbE glasvezel mediaconverter kunt u uw netwerk schalen met behulp van de 10 Gb SFP+ transceiver die het beste past bij uw netwerktype en afstandseisen. Het is een voordelige manier om van koper naar glasvezel, of van glasvezel naar koper om te schakelen, en kan gemakkelijk in vele verschillende 10 Gb netwerkinfrastructuren worden geïntegreerd.

De 10 G glasvezelconverter biedt snel en betrouwbaar netwerktoegang over grotere afstanden dan op koper gebaseerde netwerken, en dus ideaal voor serverruimtes of werkstations op afgelegen plaatsen of in andere gebouwen.

Breid uw highspeed netwerk uit over langere afstanden

Deze krachtige glasvezel mediaconverter kan netjes in diverse 10 gigabit netwerken worden geïntegreerd. En, omdat de kaart tot 10 Gbps throughput ondersteunt, kunt u met deze glasvezelkabel snel uw traditionele 10 Gb op koper (RJ45) gebaseerde netwerk over lange afstanden overbruggen.

Nu kunt u grote bestanden overdragen en hebt u toegang tot multimedia content met hoge bandbreedte in minder tijd, zelfs op afgelegen plaatsen.

Gebruik de SFP+ transceiver die het beste voor u is

Met een open SFP+ sleuf past de 10 GbE mediaconverter zich moeiteloos aan uw netwerkverbinding en afstandseisen aan. En, omdat de mediaconverter compatibel is met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers, biedt dit meer mogelijkheden voor het aansluiten van apparaten en gebruikers op uw netwerk. Door ondersteuning van een scala aan transceivers is de netwerkconverter ideaal voor dynamische, drukke datacenters.

Eenvoudig netwerkbeheer en -diagnoses

De 10 gigabit glasvezel mediaconverter beschikt over een ingebouwde beheerfunctie, zodat u snel en toch effectief uw netwerkinstellingen via de lokale seriële consolepoort kunt beheren en aan uw eigen wensen kunt aanpassen.

Bereid uw netwerk voor op de toekomst

Als uw bestaande netwerk bestaat uit RJ45 op koper gebaseerde apparaten en kabels, bent u wellicht niet voorbereid op een toekomstige netwerkuitbreiding. Omdat de laatste op glasvezel gebaseerde netwerk switches steeds vaker zijn uitgerust met SFP+ poorten in plaats van RJ45 poorten, hebt u een converter nodig om de kloof tussen uw koperen en glasvezel netwerken te overbruggen.

Deze veelzijdige glasvezel mediaconverter is de perfecte manier om gebruikers en apparaten aan uw netwerk toe te voegen, nu of in de toekomst, terwijl u tegelijkertijd uw koperen en glasvezelnetwerkapparaten kunt blijven gebruiken.

De ET10GSFP wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

Met de open SFP-sleuf kunt uw verbindingsmodus of afstand aanpassen met behulp van de meeste transceivers die aan MSA voldoen

Verzenden met de volle 10 gigabit netwerksnelheid naar afgelegen plaatsen over grotere afstanden dan koperen (RJ45) kabels

Gebruik glasvezelkabels om uw netwerk naar een ander gebouw uit te breiden of te overbruggen

Installeer een tweede converterkaart met gebruik van een compatibele StarTech.com mediakaartmodule uit de ET91000 serie (bijv. ET91000SFP2C - apart verkrijgbaar)

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-R (10GBASE-SR, 10GBASE-LR, 10GBASE-ER, 10GBASE-SW, 10GBASE-LW, 10GBASE-EW)
IEEE 802.3u (100BASE-TX), IEEE 802.3ab (1000BASE-T), IEEE 802.3an (10GBASE-T)
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Beheer op afstand mogelijk Ja
Compatibele netwerken 10 Gbps
Flow-control Geen
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Single-Mode
Jumbo Frame Support 9.6K max.
Maximale overdrachtsnelheid 20 Gbps (full-duplex)
MTBF 57.000 uur
Switching-architectuur Geen
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - SFP+ sleuf Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
1 - DB 9-pin Serial Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Glasvezelprotocollen, dataoverdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikte SFP+ transceiver (apart verkrijgbaar).
Systeem- en kabelvereisten MSA-comform 10 gigabit SFP+ transceiver module (mini-GBIC).
De mediaconverter kan alleen worden gebruikt met 10 gigabit SFP+ modules en ondersteunt geen 10/100/1000 Mbps modules.
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Power
1 - Glasvezelverbinding
1 - Lus
1 - Alarm
1 - UTP (RJ45) link
1 - Link fault pass-through (LFP)
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 ~ 240 AC
Ingangsstroom 0.75 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 3 A
Vermogensopname 36
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 5~85% RV (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 98 mm [3.9 in]
Gewicht product 656 g [23.2 oz]
Hoogte product 45 mm [1.8 in]
Kleur Zwart
Lengte product 169 mm [6.7 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 2 kg [4.3 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10 Gb Ethernet glasvezel mediaconverter
1 - Universele voedingsadapter
4 - voedingskabels (NA/EU/GB/AU)
1 - Aardingsschroef
1 - Verkorte handleiding

Certificaties

Verwante producten

Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km
ET91000SM10
Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km

Converteer en breid een gigabit Ethernet-verbinding uit tot 10 km met single-mode LC-glasvezelkabel

326,99 € exc BTW
395,66 € inc BTW
Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 20 km
ET91000SM20
Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 20 km

Converteer en breid een gigabit Ethernet-verbinding uit tot 20 km met single-mode LC-glasvezelkabel

357,99 € exc BTW
433,17 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

103,99 € exc BTW
125,83 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m
MCM1110MMLC
Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezel kabelverbinding tot 550 m

154,99 € exc BTW
187,54 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

205,99 € exc BTW
249,25 € inc BTW

Accessoires