Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Productcode: ET91000SC2

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

Eigenschappen
  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing

  • Op voordelige manier verlengen/overbruggen van netwerken via glasvezelkabel

  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames

Meer functies . . .
  • Ondersteunt een maximale kabellengte van 550m

  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex

  • Snel en eenvoudig te instelleren, gemakkelijk in het gebruik

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

CPNL BUYDNL ISTNL ACENL
INGNL
Beschikbaar in
203,99 € EUR exc BTW
246,83 € inc BTW

ID: ET91000SC2

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Met de ET91000SC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen.

De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een (1000Base-SX) glasvezel-backbone, en ondersteunt maximale Gigabit-snelheden voor optimale prestaties en schaalbaarheid. De duurzame en handige Ethernet naar SC-glasvezel converter heeft een volledig stalen behuizing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan de glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

StarTech.com Voordeel
  • Doorgeven van verbindingsverlies en statuscontrole op afstand voor een maximale uptime
  • Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
  • Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Zorgt voor een netwerkverbinding met gebruikers of netwerksegmenten in afgelegen gedeelten van een groot complex of apart gebouw
  • Geschikt voor omgevingen zoals overheidsinstellingen, waar bedreigingen van de veiligheid (netwerk aftappen e.d.) moeten worden voorkomen
  • Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor
  • Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties
  • Zet 1000Base-SX glasvezelsignalen om naar 1000Base-T Ethernet via multimode glasvezelkabel
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 2000 Mbit/s (full-duplex-modus)
MTBF 65,000 Hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 115V-230V AC
Ingangsstroom 0.36A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 4
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 90 mm [3.5 in]
Gewicht product 562 g [19.8 oz]
Hoogte product 25 mm [1 in]
Kleur Zwart
Lengte product 150 mm [5.9 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.9 kg [1.9 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel-converter
1 - Universele voedingsadapter: is geschikt voor NA/EU/GB wanneer gekocht in NA/EU/GB; is geschikt voor Australië en Nieuw-Zeeland wanneer gekocht in Australië en Nieuw-Zeeland.
1 - Aardingsschroef
1 - Handleiding
Certificaties

Voedingsadapters (2)

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter
SVA12M2NEUA

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

24,99 € exc BTW
30,24 € inc BTW

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter
SVA12M5NA

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

80,99 € exc BTW
98,00 € inc BTW

Cat6-kabels (2)

Cat6 Patch Cable (UTP) - ETL Verified (Blue)
C6PATCH10BL

3m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

4,99 € exc BTW
6,04 € inc BTW

Cat6 Patch Cable (UTP) - ETL Verified (Blue)
C6PATCH15BL

4,5m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

5,99 € exc BTW
7,25 € inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (2)

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter
ETCHS2U

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter

Voeg een onbeheerde, 20-slot behuizing voor een glasvezelconverter toe aan uw serverrack of serverkast

1 012,99 € exc BTW
1 225,72 € inc BTW

Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
ET91000SC2

Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

203,99 € exc BTW
246,83 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.