StarTech.com

Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

Productcode: ET91000LC2

  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing
  • SFP kan worden verwijderd uit het apparaat, voor vervanging of verwisseling naar een andere specificatie
  • Op voordelige manier verlengen/overbruggen van netwerken via glasvezelkabel
Bekijk meer
  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames
  • Maximale lengte glasvezelkabel van 550m
  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex
  • Gemakkelijk te installeren en te gebruiken
  • Ondersteuing voor Jumbo Frames
251,99 € EUR exc BTW
304,91 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 2000 Mbit/s (full-duplex-modus)
MTBF 65,000 Hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 - 240 AC
Ingangsstroom 0.36A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 4
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 95 mm [3.7 in]
Gewicht product 405 g [14.3 oz]
Hoogte product 2 cm [0.8 in]
Kleur Zwart
Lengte product 16 cm [6.3 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Package Height 89 mm [3.5 in]
Package Length 13.8 cm [5.4 in]
Package Width 20.6 cm [8.1 in]
Verzendgewicht (verpakt) 774 g [27.3 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel-converter
1 - Universele voedingsadapter: is geschikt voor NA/EU/GB wanneer gekocht in NA/EU/GB; is geschikt voor Australië en Nieuw-Zeeland wanneer gekocht in Australië en Nieuw-Zeeland.
1 - Aardingsschroef
1 - Handleiding

Certificaties

Accessoires