Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 20 km

Productcode: ET91000SM20

Converteer en breid een gigabit Ethernet-verbinding uit tot 20 km met single-mode LC-glasvezelkabel

Eigenschappen
  • Flexibele netwerkintegratie, met ondersteuning van standalone gebruik, of installatie in het StarTech.com rack monteerbaar chassis (ETCHS2U - apart verkrijgbaar)

  • Converteert koper in glasvezel en breidt uw netwerk uit tot 20 km met een single-mode LC-glasvezelkabel (1310 nm)

  • Uitneembare SFP-module (LC-glasvezelconnector) kan worden vervangen wanneer uw netwerkinfrastructuur verandert

Meer functies . . .
  • Ondersteunt Link Fault Passthrough (LFP), Auto Laser Shutdown (ALS) en Auto MDIX

  • Tot 9,6K Jumbo Frame-ondersteuning

  • Ondersteunt full- of half-duplex gebruik alsmede autonegotiation of forced mode

  • De kaartmodule van de mediaconverter is compatibel met andere StarTech.com mediaconverters uit de ET91000-serie (apart verkrijgbaar)

  • Compatibel met Gigabit (1000 Mbps) koper (IEEE 802.3ab, 1000BASE-T) en glasvezel (IEEE 802.3z, 1000BASE-LX) protocollen

  • Snelle, probleemloze installatie

  • Robuuste metalen behuizing

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

ISTNL ACENL
INGNL
Beschikbaar in
424,99 € EUR exc BTW
514,24 € inc BTW

ID: ET91000SM20

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 20 km te vergroten.

Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor ze perfect zijn voor IT-professionals en veilige installaties bij de overheid, bedrijven of opleidingsinstituten.

Schema toont de mediaconverter die een netwerkswitch met behulp van een glasvezelkabel met 20 km uitbreidt

Flexibele integratie in gemengde omgevingen

Deze veelzijdige koper naar glasvezel converter kan standalone worden gebruikt of worden geïnstalleerd in het StarTech.com rack monteerbare chassis (ETCHS2U - apart verkrijgbaar), waardoor u meer integratieopties in uw bestaande netwerk hebt. De kaartmodule kan ook worden teruggeplaatst in de ET91000SM10-behuizing én is compatibel met behuizingen van andere StarTech.com mediaconverters uit de ET91000-serie (apart verkrijgbaar).

De converter is voorzien van een vooraf geïnstalleerde gigabit SFP-transceiver met LC-connectors. Mocht uw netwerkinfrastructuur in de toekomst worden veranderd, dan kunt u de module eenvoudig verwijderen en vervangen en de mediaconverter aan uw nieuwe netwerkeisen aanpassen.

Met flexibele integratie en connectiviteit op een afstand tot 20 km kunt u zorgen voor netwerktoegang voor afgelegen plaatsen in andere gebouwen of op plaatsen waar Wi-Fi® onbetrouwbaar of niet-beschikbaar is.

Robuust en betrouwbaar

Deze heavy-duty glasvezel mediaconverter is ontworpen voor maximale betrouwbaarheid. De converter heeft een metalen (stalen) behuizing en kan daardoor de uitdagingen van ruwe omgevingen zoals fabrieken of magazijnen weerstaan.

Bovendien kunt u met deze duurzamere glasvezel mediaconverter de belasting van uw bestaande, op koper gebaseerde netwerkapparatuur verminderen en mogelijk de levensduur van deze apparaten verlengen, waardoor u in de toekomst kosten kunt besparen.

Diagnosticeer en verhelp problemen eenvoudig

Deze hoogwaardige media converter ondersteunt diverse netwerkinstallatie- en diagnoseprotocollen (bijvoorbeeld Link Fault Passthrough, Auto Laser Shutdown (ALS) en Auto MDIX), zodat u uw netwerk eenvoudig kunt installeren en problemen kunt oplossen.

Bereid uw netwerk voor op de toekomst

Als uw bestaande netwerk bestaat uit RJ45 op koper gebaseerde apparaten en kabels, bent u wellicht niet voorbereid op een toekomstige netwerkuitbreiding. Omdat de nieuwste, op glasvezel gebaseerde netwerk switches steeds vaker zijn uitgerust met SFP poorten in plaats van RJ45 poorten, hebt u een converter nodig om de kloof tussen uw koperen en glasvezelnetwerken te overbruggen.

De ET91000SM20 wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Kan worden geïnstalleerd in het StarTech.com 20U rack monteerbare chassis (ETCHS2U - apart verkrijgbaar)
  • Gebruik glasvezelkabels om verbinding te maken met uw netwerk vanaf verder gelegen plaatsen of aparte gebouwen, op grotere afstanden dan mogelijk is met koperen (RJ45) kabels
  • Perfect voor zekere verbindingen die overheden en bedrijven eisen, waar EMI niet acceptabel is
  • Breid het aantal poorten op uw bestaande netwerk eenvoudig uit, nu of in de toekomst - perfect voor kleine of middelgrote bedrijven
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3ab (1000BASE-T)
IEEE 802.3z (1000BASE-LX)
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Beheer op afstand mogelijk Nee
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Flow-control Geen
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Jumbo Frame Support 9.6K max.
Max. overdrachtsafstand 20 km (12.4 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 2 Gbps (full-duplex)
MTBF 65.000 uur
Switching-architectuur Geen
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten De mediaconverter kan alleen worden gebruikt met gigabit SFP-modules en ondersteunt geen 10/100 Mbps modules.
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - PWR
1 - RPF
1 - LFP
1 - LNK
1 - LINK - RJ45
1 - FULL - RJ45
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 ~ 240 AC
Ingangsstroom 0.48 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 19.2
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 88 mm [3.5 in]
Gewicht product 410 g [14.5 oz]
Hoogte product 23 mm [0.9 in]
Lengte product 163 mm [6.4 in]
Type behuizing Staal en kunststof
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.8 kg [1.7 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Gigabit Ethernet glasvezel mediaconverter
1 - universele voedingsadapter (NA/JP, EU, VK, ANZ)
1 - Aardingsschroef
1 - Handleiding
Certificaties
Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km
ET91000SM10

Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km

Converteer en breid een gigabit Ethernet-verbinding uit tot 10 km met single-mode LC-glasvezelkabel

326,99 € exc BTW
395,66 € inc BTW

1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
ET1000S40LC2

1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode LC glasvezel

546,99 € exc BTW
661,86 € inc BTW

OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah
ET91000LCOAM

OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding uit over multimode LC-glasvezel met mogelijkheid tot beheer op afstand

301,99 € exc BTW
365,41 € inc BTW

Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
ET91000LC2

Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

251,99 € exc BTW
304,91 € inc BTW

10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd
ET10GSFP

10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd

Converteer en verleng een koperen (10 Gbase-T) highspeed-verbinding via glasvezel (10GBASE-R) met de door uw gewenste 10 Gbe SFP+ transceiver

2 156,99 € exc BTW
2 609,96 € inc BTW

Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf
ET91000SFP2C

Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

163,99 € exc BTW
198,43 € inc BTW

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

205,99 € exc BTW
249,25 € inc BTW

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

103,99 € exc BTW
125,83 € inc BTW

Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m
MCM1110MMLC

Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezel kabelverbinding tot 550 m

154,99 € exc BTW
187,54 € inc BTW

Voedingsadapters (2)

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter
SVA12M2NEUA

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

24,99 € exc BTW
30,24 € inc BTW

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter
SVA12M5NA

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

80,99 € exc BTW
98,00 € inc BTW

Cat5e-kabels (1)

Snagless Cat5e Patch Cable (UTP) - Blue
RJ45PATCH10

Cat5e Patch kabel met snagless RJ45 connectors - 3 m - blauw

Make Fast Ethernet network connections using this high quality Cat5e Cable, with Power-over-Ethernet capability

2,99 € exc BTW
3,62 € inc BTW

Netwerkadapters (3)

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW

1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel
ST1000SPEX2

1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slot

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW

2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart - PCIe NIC
ST1000SPEXD4

2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart - PCIe NIC

Voeg twee Gigabit Ethernet-poorten toe aan een computer, server of werkstation via een PCI Express-slot

111,99 € exc BTW
135,51 € inc BTW

Glasvezelkabel en -adapters (4)

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m
SMFIBLCLC1

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

19,99 € exc BTW
24,19 € inc BTW

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC4

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

30,99 € exc BTW
37,50 € inc BTW

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC7

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC10

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

33,99 € exc BTW
41,13 € inc BTW

Cat6a-kabels (1)

Cat6a Patch Cable - Shielded (STP) - 3 ft., Blue
C6ASPAT3BL

Cat6a Patch Cable - Shielded (STP) - 3 ft., Blue

Maak 10 GB Ethernet-verbindingen met PoE-ondersteuning

8,99 € exc BTW
10,88 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.