Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Blader door Producten...

/ Netwerkadapters

Netwerkadapters

Onze Ethernet netwerkkaarten en -adapters bieden flexibele oplossingen voor het aansluiten van uw laptop, desktopcomputer of server op een Ethernet-netwerk via glasvezel of koperdraad.

Bezoek onze Europese website voor een complete Netwerkadapters selectie.

Weergave 1 tot 10 van totaal 34 Resultaten

Sorteer: Relevantie| Nieuwste | Prijs | Alfabetisch
Pagina: 1 3 4 | Toon alles
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

308,99 € exc BTW
373,88 € inc BTW

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW

4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
PEX10GSFP4I

4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip

Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

626,99 € exc BTW
758,66 € inc BTW

2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chip
ST20000SPEXI

2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chip

Voeg twee 10 gigabit Ethernetpoorten (10 Gbps) toe aan een client, server of werkstation via één PCI Express-sleuf

539,99 € exc BTW
653,39 € inc BTW

4-Poort PCI Express gigabit netwerk adapter kaart - Quad Port PCIe Gigabit NIC
ST1000SPEX43

4-Poort PCI Express gigabit netwerk adapter kaart - Quad Port PCIe Gigabit NIC

Voeg vier gigabit Ethernet-poorten toe aan een client, server of werkstation via één PCI Express-sleuf

299,99 € exc BTW
362,99 € inc BTW

4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart -  PCI Express - Intel 1350 NIC
ST4000SPEXI

4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart - PCI Express - Intel 1350 NIC

Voeg vier gigabit Ethernetpoorten toe aan een client, server of werkstation via één PCI Express-sleuf

362,99 € exc BTW
439,22 € inc BTW

PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
PEX1000MMSC2

PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW

1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC
ST10000SPEX

1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC

Voeg een 10 gigabit Ethernet-poort (10 Gbps) toe aan een client, server of werkstation via een PCI Express-sleuf

398,99 € exc BTW
482,78 € inc BTW

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
PEX20000SFPI

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset

Voeg twee 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten (10 Gbps per poort) toe aan uw server of werkstation - gebruikmakend van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

462,99 € exc BTW
560,22 € inc BTW

1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel
ST1000SPEX2

1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slot

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW

Pagina: 1 3 4 | Toon alles