Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Productcode: PEX10000SFPI

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

Eigenschappen
  • Voeg een 10GbE SFP+ sleuf toe aan uw server of werkstation voor snelle verbindingen met hoge bandbreedte, compatibel met SR- of LR-transceivers

  • Compatibel met multi-mode of single-mode glasvezel

  • Intel 82599 chipset met Intel Virtualization Technology for Connectivity

Meer functies . . .
  • PXE netwerk boot ondersteuning

  • Voldoet aan IEEE 802.3ae (alleen 10GBASE-LR/SR) en IEEE 802.3aq (10GBASE-LRM)

  • Voldoet aan PCI Express Rev 2.0 specificatie, met een PCIe x8 (of hogere) sleuf

  • Tot 15K jumbo frame ondersteuning

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

ISTNL ACENL
INGNL TEDANL
Beschikbaar in
347,99 € EUR exc BTW
421,07 € inc BTW

ID: PEX10000SFPI

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van een open SFP+ sleuf aan uw server of hoogvermogen werkstation. Hij biedt een eenvoudige en voordelige manier voor de upgrade van uw server of werkstation naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ module van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-mode glasvezel te gebruiken.

Verhoog uw netwerksnelheid

Diverse factoren zijn verantwoordelijk voor de behoefte van meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Een toenemend aantal netwerkgebruikers en data-intensieve applicaties, zoals multimedia streaming en de overdracht van grote bestanden, zorgen allemaal voor de behoefte aan meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Met deze glasvezel NIC kunt u de verhoogde snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk optimaal benutten, met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps.

Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe aan uw server of werkstation

De glasvezel NIC is compatibel met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers. Dit biedt u flexibele configuratieopties om uw computer direct en over grotere afstanden op een glasvezelnetwerk aan te sluiten.

De kaart heeft een open SFP+ sleuf met ondersteuning van één uitwisselbare 10 GBase SFP+ module. Zo kunt u de glasvezeltransceivermodule kiezen die het best bij uw netwerkbehoeften past op basis van afstand en soort verbinding. StarTech.com biedt verschillende SFP+ transceivermodules inclusief de SFP10GLRST single-mode SFP+, de SFP10GLRMST multi-mode SFP+ en de SFP10GSRST multi-mode LC met DDM

Bovendien biedt StarTech.com SFP+ kabels een betrouwbare oplossing voor de verbinding van telecommunicatie- en datacommunicatieapparatuur, zoals routers en switches.

Vergroot uw netwerkmogelijkheden

De 10 gigabit netwerkkaart is uitgerust met de Intel® 82599 chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 15K jumbo frame ondersteuning.

De PEX10000SFPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Compatibel met

Bekijk volledige OS compatibiliteit

Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Linux 2.6.24 to 4.11.x LTS Versions only

Toepassingen
  • Voeg 10 Gbps netwerkconnectiviteit toe aan bestands- of applicatieservers en krachtige werkstations
  • Verzenden met de volle 10 gigabit netwerksnelheid naar een remote terminal over grotere afstanden dan koperen kabels
  • Ondersteunt veilige installaties - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen
  • Upgrade uw geïntegreerde netwerkadapter naar 10 gigabit SFP+ voor snellere communicatie
  • Maak een video-/audio-editing console met 10 Gbps toegang tot netwerkopslag
  • Perfect voor geïntegreerde industriële bewakingssystemen op afstand en high-speed videobewaking
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Intel - 82599
Industriestandaarden IEEE 802.3ae (alleen 10GBASE-LR/SR), IEEE 802.3aq (10GBASE-LRM)
PCI Express Rev 2.0, met een PCIe x8 (of hoger) sleuf
Interface Glasvezel (10 gigabit Ethernet)
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 1
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 15K max.
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3ad (Link Aggregation)
IEEE 802.3x (Flow Control Support)
IEEE 802.1Q (VLAN tagging)
Promiscuous Mode Ja
Connector(en)
Interne poorten 1 - SFP+ sleuf Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x8 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Linux 2.6.24 to 4.11.x LTS Versions only
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 5°C to 50°C (41°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 20% - 80% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18 mm [0.7 in]
Gewicht product 102 g [3.6 oz]
Hoogte product 120 mm [4.7 in]
Kleur Zwart
Lengte product 135 mm [5.3 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 178 g [6.3 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10G Open SFP+ glasvezelnetwerkkaart
1 - Low-profile-bracket
1 - verkorte handleiding
Certificaties
2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
PEX20000SFPI

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset

Voeg twee 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten (10 Gbps per poort) toe aan uw server of werkstation - gebruikmakend van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

462,99 € exc BTW
560,22 € inc BTW

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

308,99 € exc BTW
373,88 € inc BTW

SFP modules (1)

Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
SFP10GSRST

Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP+-modules op 10G glasvezelapparatuur

435,99 € exc BTW
527,55 € inc BTW

SFP-kabels (4)

3 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
SFPCMM3M

3 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel

Sluit 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze hoogwaardige SFP-H10GB-CU3M-vervangingskabel

77,99 € exc BTW
94,37 € inc BTW

2 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
SFPCMM2M

2 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel

Sluit 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze hoogwaardige SFP-H10GB-CU2M-vervangingskabel

67,99 € exc BTW
82,27 € inc BTW

1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
SFPCMM1M

1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel

Sluit 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze hoogwaardige SFP-H10GB-CU1M-vervangingskabel

57,99 € exc BTW
70,17 € inc BTW

5 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
SFPCMM5M

5 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel

Sluit 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze hoogwaardige SFP-H10GB-CU5M-vervangingskabel

115,99 € exc BTW
140,35 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.