Netwerkadapters

Onze Ethernet netwerkkaarten en -adapters bieden flexibele oplossingen voor het aansluiten van uw laptop, desktopcomputer of server op een Ethernet-netwerk via glasvezel of koperdraad.
1 tot 10 van totaal 35 Resultaten
Thunderbolt 3 naar 10GbE glasvezel netwerk - behuizing - 4 poorts open SFP+
BNDTB410GSFP
Thunderbolt 3 naar 10GbE glasvezel netwerk - behuizing - 4 poorts open SFP+

Met deze Thunderbolt 3-netwerkadapter kunt u uw Thunderbolt 3-geschikt apparaat met een 10GbE netwerk verbinden via een PCIe-uitbreidingschassis

1 007,99 € exc BTW
1 219,67 € inc BTW
ExpressCard Ethernet Adapter Card for Gigabit Networks
EC1000S
1-Poort ExpressCard Gigabit Laptop Ethernet Netwerkkaart Adapter

Voeg Gigabit-netwerkconnectiviteit toe aan iedere laptop of desktopcomputer met ExpressCard

58,99 € exc BTW
71,38 € inc BTW
Twee-poort ExpressCard Gigabit Laptop Ethernet Netwerkkaart Adapter
EC2000S
Twee-poort ExpressCard Gigabit Laptop Ethernet Netwerkkaart Adapter

Voeg 2 Gigabit Ethernet-poorten toe aan uw laptop via een enkele ExpressCard-slot

203,99 € exc BTW
246,83 € inc BTW
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

308,99 € exc BTW
373,88 € inc BTW
1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
PEX10000SFPI
1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

347,99 € exc BTW
421,07 € inc BTW
1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M
PEX10000SRI
1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M

Krijg snelle connectiviteit via multi-mode glasvezel, door het upgraden van uw server of werkstation met een 10GBase-SR poort

556,99 € exc BTW
673,96 € inc BTW
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m
PEX1000MMSC
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

207,99 € exc BTW
251,67 € inc BTW
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
PEX1000MMSC2
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
1-poort PCI Express 10/100 Ethernet Netwerkkaart Adapter
PEX100S
1-poort PCI Express 10/100 Ethernet Netwerkkaart Adapter

Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernetpoort toe aan een desktopcomputer via een PCI Express-slot

20,99 € exc BTW
25,40 € inc BTW