StarTech.com

Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart - PCI Express - Intel chip

Voeg twee 40 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten met hoge bandbreedte toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de door u gewenste QSFP+ transceiver

Productcode: PEX40GQSFDPI

  • Voeg twee open 40G QSFP+ sleuven toe aan uw server of werkstation voor snelle verbindingen met hoge bandbreedte
  • Biedt redundante netwerkverbindingen naar cruciale systemen
  • Compatibel met multi-mode of single-mode glasvezel
Bekijk meer
  • Intel XL710-BM2 chipset met Intel Virtualization Technology for Connectivity, intelligente offloads en iSCSI/NFS-opslag via Ethernet
  • Voldoet aan PCI Express 3.0 specificatie, met een PCIe x8 (of hogere) sleuf
  • Ondersteunt IEEE 802.1Q VLAN Tagging, IPv4 en IPv6
  • Dubbelprofiel met low-profile en full-profile steunen meegeleverd, plus link/activiteitsindicator
674,99 € EUR exc BTW
816,74 € EUR inc BTW
Niet beschikbaar
Eventueel op voorraad bij partners
Waar te verkrijgen
Van een partner

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Overzicht

Creëer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze dual-port QSFP+ netwerkinterfacekaart. Het voegt twee open QSFP+ sleuven toe aan uw server of werkstation. De 40G NIC bevat een Intel®-controller en zorgt voor redundante netwerklinks met betrouwbare prestaties. Het is ideaal voor veeleisende databaseservers, gevirtualiseerde servers en agile datacentra die infrastructuurupdates zonder uitval vereisen.  

Verhoog uw netwerksnelheid

Met deze dual-port QSFP+ server NIC-kaart kunt u profiteren van de snelheid en stabiliteit van een 40 gigabit netwerk, met dataoverdrachtsnelheden tot 40 Gbps.

Voeg redundante aansluitingen toe in omgevingen zonder uitval

Met twee QSFP+-poorten kan de PCIe NIC helpen netwerkuitval te voorkomen door toevoeging van storingsbestendige aansluitingen met behulp van twee modules voor netwerkverbindingen met hoge bandbreedte met uw cruciale servers of werkstations.

Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe

Met de open QSFP+ sleuven ondersteunt de netwerkinterfacekaart QSFP+ transceivermodules en is compatibel met multi-mode en single-mode glasvezel waardoor het een schaalbare netwerkoplossing biedt.

Vergroot uw netwerkmogelijkheden

De 40G NIC gebruikt een Intel XL710-chipset met betrouwbare connectiviteit en convergente netwerkfuncties. Het biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity.

De PEX40GQSFDPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

Voeg ultrasnelle 40 Gbps netwerkconnectiviteit toe aan database-, bestands- of applicatieservers en krachtige werkstations

Verzend met de volle 40 Gpbs netwerksnelheid naar een verder gelegen terminal over grotere afstanden dan koperen bekabeling

Ideaal voor agile en veeleisende datacentra die databeveiliging, geen downtime en infrastructuurupdates vereisen

Ondersteunt veilige installaties - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen

Maak een video-/audio-editing console met 40 Gbps toegang tot netwerkopslag

Ideaal voor een verder gelegen geïntegreerd industrieel bewakingssysteem en high-speed videobewaking

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Intel - XL710-BM2
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4
IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4
PCI Express Rev 3.0, met een PCIe x8 (of hoger) sleuf
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 2
Prestaties
Compatibele netwerken 40 Gbps
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 9K max.
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3ad (Link Aggregation)
IEEE 802.3x (Flow Control Support)
IEEE 802.1Q (VLAN tagging)
PXE Nee
Connector(en)
Type connector(en) 1 - PCI Express x8 Mannelijk
2 - QSFP+ Vrouwelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit Only)
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016 (64-bit Only)
Linux 2.6.24 to 4.11.x (64-bit Only)< LTS Versions only
Indicatoren
LED-indicatoren 2 - Verbinding/activiteit (groen)
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 57°C (32°F to 134.6°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 85°C (-4°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 121 mm [4.8 in]
Gewicht product 127 g [4.5 oz]
Hoogte product 21 mm [0.8 in]
Kleur Zwart
Lengte product 181 mm [7.1 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 212 g [7.5 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - netwerkkaart
1 - low-profile-bracket
1 - verkorte handleiding

Compatibiliteit

Bekijk volledige OS compatibiliteit
Windows® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit Only)
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016 (64-bit Only)
Linux 2.6.24 to 4.11.x (64-bit Only)< LTS Versions only

Certificaties