StarTech.com

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

Productcode: PEX1000SFP2

  • Compatibel met de meeste gigabit SFP-modules
  • Ondersteunt Full/Half-duplex Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
  • Inclusief low-profile/halfhoge installatiesteun
Bekijk meer
  • Voldoet aan IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, IEEE 802.1Q VLAN Tagging, IEEE 802.1P Layer 2 Priority Encoding, IEEE 802.3x full duplex flow control, RFC 1157 SNMP v1
  • Ondersteuing voor Jumbo Frames
  • Ondersteunt PCI Message Signaled Interrupt (MSI)
  • Preboot Execution Environment (PXE) 2.1
226,99 € EUR exc BTW
274,66 € EUR inc BTW

Overzicht

Met de PEX1000SFP2 PCI Express gigabit glasvezelnetwerkkaart kunt u een pc op PCI Express-computer direct aansluiten op een glasvezelnetwerk met de door u gekozen gigabit SFP.

Deze gigabit glasvezelkaart past zich aan uw netwerkglasvezelaansluiting en vereiste afstand aan en biedt zo een flexibele configuratie via een open SFP-sleuf, en is compatibel met de meeste gigabit SFP-transceivers. Dankzij de brede SFP-compatibiliteit kunt u met deze glasvezelnetwerkkaart uw favoriete SFP gebruiken, waardoor u meer mogelijkheden krijgt om uw computer direct op een glasvezelnetwerk aan te sluiten.

Met een glasvezelaansluiting is uw netwerk niet gevoelig voor elektronische storingen, die bij standaard RJ45 koperen kabelnetwerken vaak problemen veroorzaken, waardoor deze veelzijdige glasvezelkaart bij uitstek geschikt is voor veilige netwerkinstallaties.

Daarnaast is de kaart uitgerust met een standard-profile steun, terwijl een low-profile-/halfhoge steun wordt meegeleverd, perfect voor de installatie in kleine-vormfactorcomputers of 1U server- en rekmontageapplicaties.

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

StarTech.com Voordeel

  • Past zich aan uw netwerkconfiguratie aan door middel van de door u gewenste glasvezeltransceiver, via een open SFP-sleuf
  • Geen elektronische storing zorgt voor een veilig glasvezelnetwerkinfrastructuur via een directe glasvezel-naar-desktop-aansluiting
  • Past in full-profile of low-profile/kleine-vormfactor (SFF) systemen, met een dubbel profielontwerp

Toepassingen

Ideaal voor beveilige systemen – een directe glasvezelverbinding betekent geen elektronische interferentie zoals dit bij standaard RJ45-netwerkkaarten wel kan voorkomen

Perfect voor geïntegreerde industriële signaleringssystemen en high-speed videobewaking

Behoud de volle gigabit netwerksnelheid naar een externe terminal over een grotere afstand dan koperen kabels

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Realtek - RTL8168E
Marvell - 88E1111B1
Industriestandaarden IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.1P Layer 2 Priority Encoding, IEEE 802.3x full duplex flow control, RFC 1157 SNMP v1
Interface Glasvezel Ethernet
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 1
Prestaties
Auto MDIX Ja
Buffergrootte 48 KB
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Full duplex ondersteuning Ja
Maximale overdrachtsnelheid 2000 Mbps (2 Gbps) - full-duplex
MTBF 770.619 uur
Connector(en)
Externe poorten 1 - SFP-sleuf Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x1 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Mac OS X® 10.5 to 10.9
Linux 2.4.x to 4.11.x LTS Versions only
Microsoft Hyper-V®
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Overdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikt SFP (apart verkrijgbaar)
Systeem- en kabelvereisten Niet compatibel met 100 Mbps SFP-transceivers, gigabit SFP-transceiver vereist
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Verbinding (groen)
1 - Activiteit (geel)
Voeding
Vermogensopname 3.2W Max
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 45°C (32°F to 113°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 70°C (-4°F to 158°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18 mm [0.7 in]
Gewicht product 57 g [2 oz]
Hoogte product 118 mm [4.6 in]
Lengte product 128 mm [5 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 200 g [7.1 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1-poorts PCI Express gigabit SFP-netwerkkaart
1 - Low-profile-bracket
1 - Driver-CD
1 - Handleiding

Compatibiliteit

Bekijk volledige OS compatibiliteit
Windows® XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Mac OS X® 10.5 to 10.9
Linux 2.4.x to 4.11.x LTS Versions only
Microsoft Hyper-V®

Certificaties

Verwante producten

1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m
PEX1000MMSC
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

207,99 € exc BTW
251,67 € inc BTW
PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
PEX100SFP
PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC

Verbind een PCI Express-gebaseerde PC rechtstreeks met een glasvezel optisch netwerk en gebruik de 10/100 Mbps SFP naar keuze

90,99 € exc BTW
110,10 € inc BTW
100 Mbit/s PCI Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Netwerkkaart 2km
PCI100MMST
100 Mbit/s PCI Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Netwerkkaart 2km

Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode ST glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot

117,99 € exc BTW
142,77 € inc BTW
100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km
PCI100MMSC
100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km

Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode SC glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot

152,99 € exc BTW
185,12 € inc BTW

Accessoires