StarTech.com

10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - HP J9152A compatibel - MM LC - 220 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

Productcode: J9152AST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP J9152A
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
403,99 € EUR exc BTW
488,83 € EUR inc BTW

Overzicht

De J9152AST is een HP J9152A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP® switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LRM conforme netwerken, op een afstand tot 220 m. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 1310 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps 
  • Type: Multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 220 m 
  • MTBF: 1.535.075 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP+ modules in MSA- of HP-compatibel apparatuur

Voeg uw tranceivers toe of vervang ze

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3aq 10GBASE-LRM
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 220 m (721 ft.)
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
MTBF 1.535.075 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Hoogte product 12.6 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 52 g [1.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger

Certificaties

Accessoires