StarTech.com

10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LRM Compatibel - MM LC - 220m

Reken op betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen over een multimode glasvezelkabel met deze Mini-GBIC module

Productcode: SFP10GLRMST

  • Biedt betrouwbare 10 gigabit Ethernet-verbindingen voor 10GBase-LRM conform netwerken
  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan SFP-10G-LRM
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
  • Ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
543,99 € EUR exc BTW
658,23 € EUR inc BTW

Overzicht

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LRM-module ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. 

Deze 10 GbE SFP+ biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 10GBase-LRM-netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken

De multimode SFP+ module is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-LRM SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. De SFP+ vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De MM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring, een maximumafstand van 220 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps.

U kunt vertrouwen op SFP10GLRMST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP's in MSA conform- of Cisco -apparatuur

Ideaal voor gebruik in netwerkapparaten met meerdere SFP-sleuven

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3aq 10GBASE-LRM
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 200 m (656 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 10 G
MTBF 1.535.075 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30% ~ 75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Hoogte product 12.6 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium en staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger

Certificaties

Verwante producten

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
PEX20000SFPI
2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset

Voeg twee 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten (10 Gbps per poort) toe aan uw server of werkstation - gebruikmakend van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

462,99 € exc BTW
560,22 € inc BTW
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

308,99 € exc BTW
373,88 € inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
SFP10GLRST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via een single-mode glasvezelkabel met deze Mini-GBIC module

589,99 € exc BTW
713,89 € inc BTW
Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
SFP10GSRST
Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP+-modules op 10G glasvezelapparatuur

435,99 € exc BTW
527,55 € inc BTW

Accessoires