StarTech.com

Cisco SFP-10G-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: SFP10GLRST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Cisco SFP-10G-LR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
589,99 € EUR exc BTW
713,89 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-LR
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
MTBF 2.104.865 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1.3 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 22 g [0.8 oz]
Hoogte product 12.5 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]
Type behuizing Gegalvaniseerde behuizing
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger

Certificaties

Verwante producten

Cisco SFP-10G-LRM compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LRM
SFP10GLRMST
Cisco SFP-10G-LRM compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LRM

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 200 m | levenslange garantie

543,99 € exc BTW
658,23 € inc BTW
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
SFP10GSRST
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie

435,99 € exc BTW
527,55 € inc BTW

Accessoires