StarTech.com

HP AJ717A compatibel SFP+ Transceiver Module - 8GFC

8 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: AJ717AST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP AJ717A
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,5 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
458,99 € EUR exc BTW
555,38 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Prestaties
Compatibele netwerken 8 Gbps
DDM Ja
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Maximale overdrachtsnelheid 8 Gbps
MTBF 2.104.865 uur
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 8G Fibre Channel (8GFC) - langegolf netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP+ poort
Voeding
Vermogensopname < 1.5 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 21 g [0.7 oz]
Hoogte product 12.6 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 49 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Glasvezelmodus Full-Duplex
Industriestandaarden 8GFC
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)

Certificaties