StarTech.com

8 Gb Fibre Channel LW SFP+ - HP AJ717A compatibel - 10 km - SM LC

Voeg betrouwbare en voordelige 8 Gigabit Fibre Channel langegolf verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP+ module

Productcode: AJ717AST

  • Biedt betrouwbare langegolfverbindingen voor 8G Fibre Channel (2GFC, 4GFC, 8GFC) conforme netwerken
  • 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan de HP AJ717A SFP+
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • 1310 nm optische golflengte
  • Single-mode met een maximumafstand tot 10 km en LC-glasvezelconnector
  • Maximale dataoverdrachtsnelheid van 8 Gbps
  • Hot-pluggable
975,99 € EUR exc BTW
1 180,95 € EUR inc BTW

Overzicht

Deze HP®-compatibele 8 gigabit Fibre Channel langegolf SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de HP AJ717A FC SFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. 

Deze 8 Gb Fiber Channel langegolf B-serie FC SFP+ biedt Fibre Channel langegolf throughput (2GFC, 4GFC en 8GFC) tot 10 km via single-mode glasvezel op een golflengte van 1310 nm met een LC-connector. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze 8G FC SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met HP en andere grote merken

Deze 8 gigabit single-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan de HP AJ717A optische transceiver. De StarTech.com FC SFP+ transceivermodule is geconfigureerd en volledig getest zodat hij gegarandeerd naadloos werkt met HP of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP+ producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze FC SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 8 gigabit Fibre Channel netwerkapparaten.

U kunt vertrouwen op AJ717AST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden 8GFC
Prestaties
Compatibele netwerken 8 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 8 Gbps
MTBF 2,104,865 hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 8G Fibre Channel (8GFC) - langegolf netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 22 g [0.8 oz]
Hoogte product 12.6 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger

Certificaties

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.