StarTech.com

HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: JD094BST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP JD094B
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,2 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
605,99 € EUR exc BTW
733,25 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP®
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-LR
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
MTBF 2.104.865 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1.2 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Verpakkingsinformatie
Package Height 33 mm [1.3 in]
Package Length 92 mm [3.6 in]
Package Width 11.9 cm [4.7 in]
Verzendgewicht (verpakt) 49 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium

Certificaties

Accessoires